Z Nation Doctor of the Dead - poepizodní rekapitulace

Doctor of the Dead - poepizodní rekapitulace

Doctor of the Dead - poepizodní rekapitulace

Cesta za poslední nadějí lidstva už pomalu končí. S čím vším se bude muset skupinka přeživších poprat v poslední epizodě této řady Doktor mrtvých?


9 0
9.12.2014

Finále si dosáhlo na slušných 1.4 milionu diváků, ovšem s dobrým ratingem 0.53. Snad se mu i příští rok u nové řady povede stejně tak dobře.

Z Nation ve svém závěru opět překonalo samo sebe i očekávání diváků. Ohlášené flashbacky pro druhou řadu přišly o něco dříve a my tak měli možnost zahlédnout začátky vzniku zombie viru. Pohled do minulosti tak byl zajímavým zpestřením. Ostatně všimli jste si, že data jsou záměrně uváděny podle zombie letopočtu a ne našeho letopočtu? Na propuknutí Zombiekalypsy se tak podle seriálu můžeme těšit za dobu dvou až tří let. Co se zbytku příběhu týče, Murphy opět nabral na síle svých schopností a svůj charakter nezapřel. Nakonec se přerodil v bůhvísakraco a jsme tak zase o krok blíž slibovanému zombie vůdci.
Zcela nesmyslná i když předpokládaná mi přišla milostná linka 10K a Cassandry, kterou jakoby vytáhli z klobouku. Nemluvě o náhlém poranění Cassandřiny nohy již z minula a zmínění skutečného jména 10K. Člověk by řekl, že se jí snažili narychlo zbavit a ještě z toho něco vymlátit. Do budoucna ale nemusíme její postavu zcela vyloučit. Stejně tak Mack a Addy se nám ukázali jako přeživší Milosrdných sester, prozatím. Ale ani doktor nemá svý jistý. Kdo ví, jak mají tvůrci v plánu tenhle BOMBOVÝ závěr uhrát do autu ;-)


Co dál? Seriál teď bude mít klid, tak do prázdnin určitě. Novou řadu bych očekával zase někdy začátkem září.
A co web? Můžete se ještě těšit na celkovou recenzi první řady a možná se vám ještě párkrát ozve Občan Z se svým hlášením. Takže vytrvejte a hlavně… snažte se užívat si života. Protože nikdy nevíte, kdy se krásný den změní v totální zombie katastrofu. Mír s vámi a prokazujte milost, kde jen můžete.

Diskuze /5

Nika

Jsemmocráda, že po tom předpředchozím díle (ty milosrdné sestry) se konečně vyjasnila ta záhadná střelba kde jsme si nebyli jistí, jestli to Macka skutečně ztasáhlo nebo ne :) jsem ráda, že je naživu a doufám, že v další sérii se nám i s Abby vrátí :)

9.12.2014 | 10:05:10
Tony-Z

Velké poděkování ScaryX za „celosériovou“ práci. Je fajn, když se seriálu někdo opravdu věnuje, hledá k němu články, dělá titulky, píše něco ke každému dílu a to potěší o to víc, že seriál není žádný hit sezóny a i ti kteří ho sledují na něj maji rozporuplné názory. Takže ještě jednou díky za skvělou práci a budu se těšit za rok.

#5 abra
9.12.2014 | 10:13:48
Akul

Občan Z umí vstříknou elektřinu do mrtvýho stromu a udělat z něj robota, ale běží se podívat na bomby a neumí je zastavit? WTF. Končím došla mi munice.

9.12.2014 | 10:23:45
+Daryl+

Dík za článek. Osobně mě nejvíce zajímá v co promění tvůrci seriálu Murphyho. Jen doufám,že mu zůstane ten výraz neviňátka s rohy!

9.12.2014 | 20:00:21
abra

#2 Tony-Z: souhlasím a přidávám se s poděkováním

10.12.2014 | 21:13:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás