Z Nation Kdo letos zemře?

Kdo letos zemře?

Kdo letos zemře?

Z Nation vypráví nejenom o přežívání v apokalyptickém světě, ale i o umírání v něm. A kdopak se asi v letošní sérii nedožije možného vyléčení apokalypsy?


8 0
28.9.2016

Už v pilotní epizodě jme se dočkali náhlého a stupidního odchodu Hammonda. V půlce první série pak přišla zdrcující ztráta dosavadního vůdce Garnetta a hnedle zkraje druhé série se nám vrátil Mack jen aby taky skončil ve spárech hladových Zéček. O epizodních postavách, které odešli rychleji než přišli ani nemluvím. A letos to nebude o moc jinačí.

Garnettův skon byl poměrně nečekaný.


Možnost Nikdo je téměř vždy na stole. Jenže tohle je zombie žánr, někdo musí umřít, když ne zákonitě všichni. Murphy je sice středem celého seriálu, ale ani on to nemá jistě. Navíc má svou pokračovatelku v podobě Lucy, příběh by se s jeho ztrátou nějak popasoval. Navíc během příprav natáčení třetí řady se objevily problémy ohledně smlouvy Keitha Allana s produkcí seriálu, takže téměř hrozilo, že bude přeobsazen. Kdo ví jak se situace vyvine. Zatím byl oheň zažehnán a Murphy bude ještě chvíli vesele řádit po světe a rozšiřovat rodinku Směsek., než žezlo převezme Lucy.

Mackova smrt byla jen eskalace situace.

Warrenová je silný a odhodlaný vůdce celé skupiny. Její smrt by tak byla stejně zdrcující a překvapivá jako Garnettova. Že by na její místo náhle přišel někdo jiný? Otazník visí i nad Addy, která v závěru první řady prošla jakousi osobní krizí, jen aby se po smrti Macka zase vesele oháněla svou zombiejáckou pálkou. Jenže se přece nemůžete zbavit přebornice v efektivním tříštění lebek zombíků. A stejně tak i hláškujícího Doktora. Kdo by pak vtipně komentoval veškeré nastávající průsery? Do úzkých se také dostal 10K, který z nejisté situace minulé řady nevyšel zcela čistý. Bude se muset rvát sám se sebou i s Murphym. Nebude ho právě tohle stát život?

Pookřeje Občan Z v novém prostřetí?

Nováček na palubě, doktorka Sun Mei, si o úmrtí přímo říká. Jenže nepřivedete novou postavu, abyste ji zabili, to nikoho nepřekvapí. Dokonce i Vasquez svou sérii přežil. Zajímavý bude osud Škonpiona, kterému relativně hrozí, že by se po cestě mohl opět vrátit ke svým starým zlozvykům. Nedůležitým bude i osud Občana Z a jeho pejska v zasněžené krajině. I když zrovna jim momentálně nehrozí téměř žádné útoky nemrtvých zmrzlinek, právě oni by mohli být paradoxně v největším nebezpečí. Vždyť lidi, tohle je apokalypsa, z tohohle se nemusíte dostat živý.

Foto: Syfy

A jaký bude váš tip? Myslíte, že letos opět zemře někdo další nebo jich bude víc? A nebo to snad tentokrát zvládnout do cíle všichni?

Kdo nepřežije třetí sérii?

45%
22%
12%
7%
3%
3%
3%
2%
2%
0%
0%
58 hlasů

Diskuze /8

dvalouchova

Tipuju Škorpiona, podle mě je ve skupině prostě navíc, přebývá a nehodí se k nim :D

28.9.2016 | 16:59:18
Hank-Moody

Rok je dlouhá doba.. co se stalo s Vasquezem?

#4 ScaryX
28.9.2016 | 18:42:34
Barring

Tipuji 10K. Murphym pokousanou Cassandru, či jak se jmenovala, vytěžili poměrně rychle a přijde mi, že 10K vůbec neumí hrát, takže:) a jestli mají nějaké normy, co do obsazení, podle barvy pleti, tak to prostě bude někdo bílý.

#4 ScaryX
28.9.2016 | 19:08:28
ScaryX

#2 Hank-Moody: Vasquez prostě zmizel ze scény. Jeho příběh vyčerpali a zjevně ho dál rozvíjet nechtěli. Uvidíme jak to letos dopadne se Sun Mei. Pár epizod tam ale snad určitě vydrží.
#3 Barring: Tak pro Nata Zanga je to první televizní obsazení. On hraje spíš na roztomilý kukuč ;-)

Zatím mě to hlasování docela překvapuje. Čekal jsem pro 10K spíš bezmeznou podporu a lásku a ne rozsudek smrti :D I v područí Murphyho má ta postava ještě co nabídnout. Osobně se nechám překvapit a spíš doufám, že to přijde hlavně nečekaně a dramaticky zdrcujícím způsobem.

#8 wrong
webmaster
28.9.2016 | 20:07:23
Lizzy

Tak mě se tohle seskupení přeživších líbí zatím nejvíc, tak budu doufat, že to neodnese nikdo z původních co ještě přežil. Ale pokud to schytá někdo z nich, tak doufám, že to nebude Doc

29.9.2016 | 11:37:08
TinaMar

Škorpion – zkamarádil se moc rychle.10K hned po něm, jako částečná loutka ztrácí.

30.9.2016 | 13:33:32
Marcus Flavius

Možná doktor – prostě si večer a umře stářím :-)

30.9.2016 | 22:13:46
wrong

#4 ScaryX: Hmm neviem. Celé je to nejaké čudné. Keď premenil Cassandru, tak z nej je taká jeho děfka čo myslí len na Murphyho a takmer nehovorí- je bábkou bez pocitov (doooobre, občas sa tam niečo mihne k 10k). Ale títo noví pohrizení sú nejakí iní. Doktorka sa očividne bojí Murphyho a 10k síce robí čo po ňom chce, ale frfle.

1.10.2016 | 23:16:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E04: A New Mission: Keep Moving

Titulky připravují: @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.WEB.x264-BAMBOOZLE
  • 1080p.WEB.H264-STRiFE
  • WEBRip.x264-RARBG
  • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás