Z Nation Ohlédnutí za epizodou All Good Thing Must Come to an End

Ohlédnutí za epizodou All Good Thing Must Come to an End

Ohlédnutí za epizodou All Good Thing Must Come to an End

Je to tu. Konec. Tedy konec téhle série. Finále nenechalo nikoho chladným a zase nás hodilo doprostřed nedořešených šíleností. Než si rozbalíte dárky, pojďme se tedy znovu ohlédnout, tentokrát za epizodou Všechno dobré musí jednou skončit.


13 0
24.12.2015

Murphy a Murphy

Naši hrdinové to dokázali. Dostali se až do Kalifornie, kde ale podle souřadnic našli obyčejnou hospodu s nějakou tetkou za barem. Ale nebyla to ledajaká tetka. Byla to Tetka. Kontaktní osoba pro kohokoliv, kdo přivede Murphyho. To všechno jsme zjistili, když se v baru objevila skupinka lovců odměn a přivedla zombíka, kterého vydávali za Murphyho.

Veď mě dál, cesto má…

Mezitím na Severním pólu se Občan Z rozhodl, že je na čase opustit základnu. Sbalil tedy vše potřebné a hlavně Pejska, a vydali se spolu na cestu do mrazu. Nevím, na co myslel, ale sám, na cestě nikam, to nemohl přežít. Velmi brzy mu to taky došlo. A pravděpodobně těsně před tím, než zemřel a zmrazený se přeměnil, objevila se ve vánici tajemná postava. Zachrání ho? A co je zač? Člověk nebo další podivný mutant? A je jich tam víc Tolik otázek a žádné odpovědi. Moc se mi ale líbilo, že si Pejsek vezl kožich na saních a všechno táhnul Občan. To od něj bylo moc hezké.


Loučení

Všechno vyšlo a tak se naše skupina musela rozdělit. Částečně proto, že 10K postřelili a v ponorce mají doktora, ale hlavně proto, aby z Murphyho kve vytvořili vakcínu. Loučení to bylo dojemné, protože ač to byla skupina lidí jen náhodou svedených dohromady, všichni se za tu dobu začali mít rádi. A všimli jste si, že Addy dala 10K před odjezdem pusu na čelo? Opět to ve mě budí naděje na jejich spárování.

La Reina

Jako velké překvapení, a zároveň velká část zápletky posledního dílu, se opět objevila Královna Zer. Pochopitelně je na Murphyho nakrknutá, protože to on jí způsobil to, čím teď je. Naštěstí ale přišla pozdě, když Murphy už byl v ponorce. Následovala dlouhá scéna, kdy se hlavní záporačka a hlavní hrdinka slovně postrkují. A pak už došlo na samotný boj. Kdo ale čekal, že se objeví Škorpion? To on nakonec zabije Královnu a překvapivě se postaví na stranu našich hrdinů.

Pá pá, léku.

Kdo čekal, že to půjde jako po másle, ten asi nezná náš seriál. Kvůli neznámému ohrožení vybuchla ponorka a pár „lidí“ se zachránilo. Na člunu našli Murphyho, generála a doktorku Merchovou, které Murphy pokousal. Ale co 10K? Žije? Nežije? Třeba jen ležel ve člunu a proto ho nikdo neviděl. A nebo je opravdu mrtvý. Vyhrožovala jsem, že jestli mi zabijou 10K nebo Pejska, tak se seriálem končím :D Budeme si muset počkat rok, než se dozvíme, jak to dopadlo. Ale pokud si chtějí tvůrci udržet ženské publikum, byli by blázni, kdyby ho zabili.

Čajový dýchánek

V této kraťoučké scéně jsme se dozvěděli spoustu věcí. Zaprvé to, že Murphyho kousnutí jen zpomalí zombie virus. Pravděpodobně se po určitém času promění v zombie. Protože společníci malé holčičky nevypadali moc normálně. Zadruhé… nevím, jestli je to chyba a nebo něco na způsob Twilight, ale předpokládám, že ta malá holčička má být Lucy. Buď zrychleně roste, nebo to tvůrci zase popletli, protože tomu dítěti jsou podle mého (velmi nepřesného) odhadu tak tři roky, možná víc. Ještě je tu možnost, že tato scénka byla skokem do budoucnosti. Každopádně Lucy žije, což je důležité a těším se, že si s ní ve třetí sérii pobudeme.

Můj názor

Tak a máme tu konec série. Od dílu jsem nečekala nic menšího, než že bude epický. A on opravdu byl. Díky tomu, že už několik týdnů víme, že seriál dostal 3. řadu, si mohli tvůrci dovolit velmi otevřené konce, stejně jako vloni. Co ale máme dělat my, diváci, celý ten rok?

@ScaryX

Z Nation se ve finále pořádně ukázalo. K obrazovkám tentokrát přitáhlo 1,1 milionu diváků a získalo podíl sledovanosti 0.42. To je nejlepší výsledek za celou druhou řadu. I do dalšího roku tak seriál vstupuje z pozice divácky úspěšného pořadu stanice Syfy. Snad bude i příští série stejně úspěšná.

Co si budeme vykládat, na finále první řady to nemá. Jak se hodlají vykroutit z atomovky, mi vrtalo hlavou až do premiéry druhé řady a ta mě příliš nepotěšila, spíše hořce zklamala. Tentokrát se tedy pokusili dát do ohrožení života každou postavu zvlášť, o to by pokračování mohlo být peprnější. Vítám do třetí řady pravděpodobnou záměnu Vasqueze za Škorpiona a snad se dočkáme i dalších zajímavých postav, jen abychom je mohli zase vidět umírat, že?

Jak jste spokojení s letošním finále? A co říkáte na celou druhou řadu? Na co budete koukat, když nám teď tahle bomba skončila? Podělte se s námi o vaše názory a tipy v komentářích.

Diskuze /4

Pimster

Podle mě se bude třeté serie odehrávat o ty zhruba tři roky později.

24.12.2015 | 17:47:21
md1882

rok ? no to doufejme, že ne, nebo se zbláznim :-(

24.12.2015 | 17:49:32
AleboBard

To těhotenství bylo taky urychleno doktor to okomentoval že jako 9 měsíců těhotná a to od Murphyho zásahu mohlo ubjehnout jen pár týdnů a na konci dílu kde jí murphy zbouchnul už si hladí břicho a ví že je těhotná což mohlo být maximálně 24 hodin

25.12.2015 | 13:35:00
atack

v Supernaturals se taky dostaly od minina k slušne babě tak něvim jestli někdo čekal že u seriálu který je na 5 serii nechaji růst mimino tak jak ma když už porod a vše je rychlejší a posunout děj o 3 roky ? Sám si to neumím představit co po těcch třech letech by dělaly ? Ta malá mohla mit i další zobie na hraní když je jak magnet na zombie ale zachvily začnou další serialy tak aspon čekání uteče :D

27.12.2015 | 23:28:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E03: The Vanishing

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.WEB.x264-BAMBOOZLE
  • 1080p.WEB.H264-STRiFE
  • WEBRip.x264-RARBG
  • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás