Z Nation Ohlédnutí za epizodou We Were Nowhere Near the Grand Canyon

Ohlédnutí za epizodou We Were Nowhere Near the Grand Canyon

Ohlédnutí za epizodou We Were Nowhere Near the Grand Canyon

Přivítejte ohlédnutí za epizodou Nebyli jsme nikde poblíž Velkého kaňonu. Dočkali jsme se Indiánů, dočkali jsme se šílených věcí a velkého nervového zhroucení. Pojďte se tedy se mnou podívat, co si pro nás tvůrci nachystali.


9 0
20.11.2015

Žhavé výstřely

Už v ohlédnutí za druhou epizodou jsem psala, že by Warrenová a Vasquez mohli utvořit pár. Od té doby jsem ho začala slušně nesnášet, takže doufám, že se to nestane, ale tvůrci nás začínají tímto směrem navádět. Sen Warrenové byl docela vtipný, obzvlášť oslintané probuzení mi vyloudilo úsměv na tváři. Na twitteru se šířilo šílenství kvůli „sexuálnímu napětí“ mezi Warrenovou a Murphym, tohle bude ale silnější…

Občan Z!

KONEČNĚ! Konečně jsme se dočkali návratu Občana Z! Vrátil se i jeho Pejsek, což znamená, že si na pólu vybudovali jakžtakž bezpečné místečko. Občan má totiž problémy se zombíky a to poměrně velké. Naháněli ho všude po základně, nakonec se ale dovolal Warrenové, která mu pomohla zabít poslední Zéčko. Akorát při tom zlikvidoval polovinu základny, ale koho to zajímá, že jo, hlavně že přežil Pejsek.


PíZečná bouře

Oni si prostě nemůžou chvíli vydechnout. Tímhle tempem se do té Kalifornie ještě pěknou chvíli nedostanou. Cestu jim totiž zkřížila bouře plná šílených zombíků, a tak se naše skupina vydala hledat úkryt. Ocitli se na indiánském území a museli se rozdělit. Část z nich narazila na kasino vedené náčelníkem, který ještě měl trochu rozumu a druhá část narazila na náčelníkova syna, který rozum naprosto postrádal a obvinil „bílé tváře“ z rozšíření zombie viru. Jasně, i když je nás hrstka, budeme si pořád hrát na méněcenné a nadřazené rasy. Jako kdyby toho nebylo v předapo světě dost. A byla jsem jediná, kdo si myslel, že s tou indiánskou holkou 10K konečně zaskóruje? Mě je ho tak líto, chlapečka nešťastnýho.

Aby těch drog nebylo málo…

Už jsme se setkali s klasickými prášky, marihuanou, zombie trávou a teď bylinkovej trip. Sjetej doktor sršel vtipem a u celé téhle magořiny jsem se mohla umlátit smíchy. Hlavně když se snažil astrálně cestovat a zabít zombíka, který jeho a 10K ohrožoval, když se společně lapili do pasti.

Je libo táborák?

Skupina se nakonec zase spojila, aby přesvědčila Indiány k odchodu, neboť bouře se přibližovala každou vteřinou. Náčelník se rozhodl zůstat, což byla jedna z mála opravdu srdcervoucích scén v seriálu, kmen to ale už nezachránilo. Utéct nemohli, bouře byla moc blízko. Rozhodli se s ní bojovat. První pokus nevyšel, ale druhý, který zahrnoval spoustu ohně, letící zombíky a šíleně cool písničku, už vyšel. Naši hrdinové tentokrát udělali hodně nepořádku a vůbec se nedivím názvu tohoto dílu.

Zhroucení

Co mi osobně moc nesedělo, bylo Murphyho zhroucení. Kdyby na ten nápad reptal od začátku, tak neřeknu ani slovo, ale on s ním v podstatě souhlasil a v poslední vteřině mu rupnou nervy. Každopádně to Keith zahrál fakt moc dobře. Warrenová měla ale pravdu: Murphy se prostě MUSÍ rozhodnout, jestli je víc člověk nebo zombie, než dorazí do Kalifornie.

Můj názor

Tohle byla vcelku povedená epizoda se spoustou akce. Indiáni jsou další téma, které mě nebere (jako třeba minule ti mimozemšťani), ale přežila jsem to. Na konci jsem byla celá napnutá, jestli se jim to podaří, nebo budou sežráni. Z návratu Občana jsem nadšená, kdyby dostal Pejsek trochu víc prostoru, byla bych ještě víc nadšená. Za mě rozhodně palec nahoru a opravdu těším na další epizodu.

@ScaryX

Seriál se s touto epizodou dotkl svého diváckého dna. 670 tisíc diváků a rating 0.23. Snad šlo jen o náhodnou anomálii a brzy bude opět v sedle.

Na Z Nation nejvíc miluju to, že zvládnou procestovat celé státy a strefovat se při tom do veškerých amerických stereotypů. Pokud jsou Amíci v něčem přeborníci, tak v urážení ostatních, nejlépe ostatních vrstev americké společnosti. A tím získává seriál své osobité kouzlo. Epizoda opět pohodová a příště se snad dočkáme rozvinutí Murphyho zhroucení. Setkáme se totiž s jakousi terapeutistickou komunitou.

Co říkáte na epizodu vy? Jak jste s ní spokojení? Co vás potěšilo, pobavilo a co tam podle vás bylo navíc?

Diskuze /3

MakyJordison

Byl to super díl!!! Občan Z je frajer. A to jak se zbavili zombíků byla jedna z nejlepších scén! :D :)

21.11.2015 | 11:11:43
Mates79

Chudák 10K… zase nezasunul… ;-) :-D A pritom to bola taká sympatká indiánka. Ale Doc – to bol iný level! Takto má vyzerať zombie zábava! Som išiel do kolien. Nízka sledovanosť? Amíci asi nerozumejú takejto skvelej zábave… :-(

#3 atack
21.11.2015 | 14:57:43
atack

#2 Mates79: když to točí amíci tak kdo by měl víc rozumnět škoda že do sledovanosti se nepočítaji i lidi na netu :D

21.11.2015 | 17:27:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E04: A New Mission: Keep Moving

cz60%
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 1080p.WEB.h264-CONVOY
  • WEBRip.x264-RARBG
  • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás