Z Nation Tvůrce Hry o trůny jako zombík

Tvůrce Hry o trůny jako zombík

Tvůrce Hry o trůny jako zombík

Sám stvořitel jedné z kategorií oživlých mrtvých se nám ukáže jako děsivé zombie stvoření a představí svou budoucí poslední knihu.

14 0
12.9.2015

Jak uvedl server EW, George R.R. Martin ztvární sám sebe jako nemrtvého. Na fotografiích ho můžete vidět při podpisu knihy Slib o jaru, která by v seriálu byla tou dobou aktuální. Jedná se o vtipnou narážku na jeho dlouho očekávaný závěr ságy Sen o jaru.

Sám Martin k tomu dodal:, „Chci jen svým fanouškům ukázat, že i v případě propuknutí zombie apokalypsy, budou knihy ze ságy Písně ledu a ohně stále vycházet!“ Objeví se v osmé epizodě The Collector, naplánované na poslední říjnový víkend, kde se stane muzejním exponátem jistého Sběratele, který se zaměřuje na zombie slavných osobností. Kohopak tam bude mít dalšího?


Martin už se dříve mihnul v dalším počinu stanice Syfy Žraločí tornádo (Žralokonádo) 3 nebo například seriálu Beauty and the Beast, ke kterému napsal i několik scénářů. Zatím jediným seriálem, kde se neobjevil, je jeho dítko Hra o trůny. Nicméně se měl mihnout v neodvysílané pilotní epizodě jako host na svatbě Daenerys.

Co na takovou třešničku na dortu říkáte? A jak myslíte, že skončí? Můj osobní tip je s hlavou na podlaze nebo obří dírou uprostřed čela (10K míří přesně ;-) ).

Foto: Entertainment Weekly

Diskuze /4

Flyman91

Dobře on:-)

13.9.2015 | 12:18:33
dfx

Nema byt aktualna kniha Vichry zimy? Slub o jari ma byt az siedma kniha, nie?

#3 wosaka #4 ScaryX
13.9.2015 | 18:52:42
wosaka

No právě

#2 dfx:

13.9.2015 | 19:32:05
ScaryX

#2 dfx: Trochu jsem tu větu poupravil, jestli předtím působila zmateně. Seriál se odehrává několik let v budoucnosti, kdy už by byla aktuální ta sedmá kniha Sen o jaru. Název Slib o jaru naráží patrně na to, že už to tak dlouho slibuje :-) Tolik na vysvětlenou.

redaktor
13.9.2015 | 19:32:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Reklama