Z Nation Zombíci se vrátí v září s pořádným nášupem

Zombíci se vrátí v září s pořádným nášupem

Zombíci se vrátí v září s pořádným nášupem

Stanice oznámila, že se seriál se svou třetí řadou vrátí v půlce září a to dokonce se speciální úvodní dvojepizodou! Podívejte se také i na první uveřejněná videa.


17 0
6.8.2016

sobotu 17. září se dočkáme dvoudílné úvodní epizody třetí řady. A od následujícího týdne bude seriál tvořit tandem s navazující novinkou stanice, upířinou Van Helsing, která se tak trochu tváří jako Z Nation mezi upíry, a snad se i sveze na jeho popularitě. Uvidíme, jak se této dvojce povede. Slečna Van Helsingová svým prvním trailerem docela zaujala, ale předběžně uvolněný pilotní díl zatím sbírá rozporuplné až negativní ohlasy. Ale co, Zetko na tom bylo při své premiéře podobně a kde je teď :-)

Dokáže Van Helsing navázat na úspěch Z Nation?


Celkem nás čeká opět 15 epizod, což by nám mělo vydržet až někdy do Vánoc. Úvodní „film“ se bude zaobírat uvězněním Warrenové a jejího týmu novým protivníkem a budeme v něm i cestovat časem, tedy událostmi v čase. Přesněji tedy do událostí během druhé řady, kdy se dozvíme, jak naši hrdinové mimoděk protnuli své cesty s novými záporáky a určili tak jejich i svůj osud. Představitelka Addy prohlásila, že se děj bude trochu blížit vánočním speciálním epizodám Doctor Who. Tedy že nastane menší apokalypsa a bude ji třeba rychle řešit. A poznáme i ústředního záporáka celé třetí řady.

Murphy si vybuduje armádu nových přátel.

Zatímco tým bude řešit situaci se svými asijskými vězniteli, Murphy už to s lidskou rasou definitivně vzdal a zaměří se na rozšiřování své hybridní zombie armády. Zajímavou kartou bude také postava jeho dcerky Lucy, která bude i nadále rychleji stárnout, a možná se jí tak dočkáme ve více věkových obdobích. Navíc po ní kromě oněch asijských jednotek ještě půjdou ti nejděsivější z lovců odměn. Vasquez, který se od našeho týmu odloučil a s vidinou toho, že nemá co ztratit, se bude bezcílně trmácet krajinou a zabíjet co nejvíc zombíků. Tvůrci nám ovšem slíbili, že se možná dočkáme jeho návratu a to velmi zajímavým způsobem. Těšit se můžete i na návrat komediální dvojky Sketchyho a Skeezyho. Zapomenout nesmíme ani na Občana Z, který se svým psíkem možná pozná nové tváře.

Foto: Syfy

Ukázka z třetí série:

Dočkáme se snad zázračného návratu Cassandry, nebo se jedná o flashback z doby během minulé řady? A stane se Škorpión stálým členem týmu? A kdo budou nový záporáci? Rozhodně jste nemohli přehlédnout herce Josepha Gatta, který svým děsivým vzezřením vždy ovládne scénu. Pamatovat si ho můžete jako Albína z Banshee nebo Thenna z Hry o trůny. Tady se mu dostane velice jednoduchého jména, ovšem o to záhadnějšího. Zahraje si postavu Muže a setkáme se s ním hned v prvním dvojdílu. Bude hlavou nelítostného gangu lovců odměn prahnoucích po schopnostech Lucy a našim hrdinům tak jistě nejednou pořádně zadělá na problémy.

Trailer na třetí řadu:

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

5825

Warren a její prsa – no těším se :D

#2 ScaryX #7 ČongoLongo
6.8.2016 | 19:27:48
ScaryX

#1 5825: Vypadá to ale, že jí konečně zajistili nějakou „podporu“ :D

#4 5825
webmaster
6.8.2016 | 19:30:30
+Daryl+

No konečně :-).

6.8.2016 | 22:27:54
5825

#2 ScaryX: Jáák podporu??? To jako chtěj snížit " sledovanost diváků"? :D

7.8.2016 | 8:42:23
Bublaninamorava

ho ho ho, už aby to tu bylo… hih

8.8.2016 | 9:44:32
cressm

Tak na tohle se fakt dlouho těšim :) Už aby to bylo!

redaktor
12.8.2016 | 16:51:52
ČongoLongo

#1 5825: xD Ale inak sa sakra teším 8) Len si pozerám nadchádzajúce serialy a bum toto,no som zvedavý.

9.9.2016 | 17:13:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás