Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

Ahsoka Tano byla součástí plánů seriálu Klonové války hned od prvního dne

Ahsoka Tano byla součástí plánů seriálu Klonové války hned od prvního dne

Vzpomínáte si na představení postavy Ahsoky Tano jako učednice Anakina Skywalkera? Fanoušci se pozastavovali nad tím, jak mohla být Anakinova padawanka, když v prequelové trilogii o tom nepadlo ani slovo. Dave Filoni vzpomíná na úplné začátky Ahsoky Tano.

8 0
7.12.2023

Už jsou to dva měsíce po konci seriálu Ahsoka a bohužel jsme se nedočkali žádného potvrzení, zda se dočkáme druhé řady. Zákulisní insideři samozřejmě přinášejí zaručené informace, že se o nové sezóně jedná, ale studio ne a ne to rozhodnutí udělat. Zřejmě si budeme muset ještě chvíli počkat, tak se vrhneme na pár zajímavostí z natáčení seriálu.

Nový kreativní ředitel studia Lucasfilm Dave Filoni prohlásil, že Ahsoka Tano byla součástí plánů seriálu Star Wars: The Clone Wars hned od prvního dne. Celý seriál se prakticky točil okolo mladé 'Soky, tudíž se nikdy neuvažovalo, že by pozornost byla upřena pouze na Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiho či někoho jiného.

(Ahsoka Tano byla součástí plánů seriálu Klonové války hned od prvního dne. Foto: Disney+)

Když se Filoni seznámil s Georgem Lucasem a jejich vztah procházel zatěžkávající zkouškou, jednou z prvních věcí, které FIloni s Lucasem diskutoval, byla právě Ahsoka. Ohledně Tano tak vedla vůbec jejich první diskuze. Filoni již tehdy měl připravené nákresy postavy o tom, jak by mohla postava vypadat. Filoni jich měl připravených hned několik, neboť od začátku věděl, že seriál se bude točit okolo padawana Anakina Skywalkera. Dlouho dopředu věděl, že Skywalker bude mít padawana, což byl jedna z největších výzev jak přimět fanoušky prequelové trilogie, aby tomuto vůbec uvěřili.

Filoni se s tímto příběhem svěřil nyní po natáčení seriálu Ahsoka. Když totiž viděl na natáčení mladou Arianu Greenblatt, donutilo ho to vzpomenout si na začátky u studia Lucasfilm. Filoni taktéž prozradil, že Greenblatt se s novou úlohou a rolí sžila velice rychle. Kreativní ředitel vzpomíná na moment z natáčení, kdy Greenblatt v kostýmu vyprávěla komparzistům v uniformách klonových vojáků nějaký příběh a všichni hltali každičké její slovo.

V ten moment si Filoni uvědomil, že trefil do černého a našel tu správnou Ahsoku. Greenblatt mladou 'Tano ztvárnila pouze v jedné epizodě, přesto se od fanoušků dočkala převážně kladných ohlasů. Uvidíme ještě někdy mladou Ahsoku? To je ve hvězdách. Jelikož nemáme oznámenou druhou řadu, v aktuálním portfoliu projektů není moc místo a hlavně možnost, kde bychom mladou Tano ještě viděli.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama