All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
100/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S01E09: Ordinary People

S01E09: Ordinary People

Simone a ostatní se srocují kolem Amary, která se potýká s tím, co dělat, když vyjdou na světlo nové informace. Kouč Marcus je natěšený na baseballový zápas všech černošských univerzit, který sestavil, ale jeden bývalý spoluhráč vzbuzuje špatné vzpomínky, které mohou všechno zhatit. Zatímco se Damon, JR a zbytek týmu soustředí na hru, musejí čelit několika výzvám v podobě hostů a nových soupeřů. Thea se dostává do nebezpečné situace, která ji o jeden její vztah připraví a jeden nový tím může získat. Mezitím Simone bojuje s tím, jak Jordanovi vysvětlit, že už se s Damonem nepřátelí.

cz sk
25.4.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Christine Swanson
Scénář: Cam'ron Moore & Alison McKenzie

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Derek Rivera (Santiago Reyes), John Marshall Jones (Leonard Shaw), Martin Bobb-Semple (Orlando ‚Lando‘ Johnson), Mark Taylor (Terry ‚TNT‘ Tucker), Kareem Lewis (Kevin Richardson), Rodney Saulsberry (John ‚Buzz‘ Latimore), Kandiss Crone (Lillie Arnold),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E13: Irreplaceable

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Druhý semestr na Bringstonu proběhne

Druhý semestr na Bringstonu proběhne

Stanice The CW dnes přinesla dobré zprávy pro seriál All American: Homecoming, jelikož bylo potvrzeno, že se v nové sezóně vrátí s druhou sérií. Můžeme předpokládat, že se v programu opět připojí ke svému staršímu sourozenci.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama