American Housewife (Americká manželka) S01E16: Bag Lady

S01E16: Bag Lady

S01E16: Bag Lady

Katie už má po krk toho, že si její rodina neustále stěžuje, že se jim do všeho vměšuje, tak se rozhodne ucouvnout a nechá je, ať se o sebe sami postarají. Samozřejmě čeká naprostý chaos, avšak zaskočí ji, když to vypadá, že jsou bez ní všichni v pořádku. Během toho všeho ji navíc popudí vadné pytle na odpadky, které koupila v obchodě, a tak se rozhodne bránit.

cz sk
7.3.2017
5 190 000
21 minut

Základní info:

Režie: John Putch
Scénář: Vanessa McCarthy & Julie Bean

Hrají: Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Larry Joe Campbell (Ian), Luis Fernando Cordova (Kenny), Jennifer DeFilippo, Kevin Held,…

Český název: Sekýrování nad zlato

Foto: ABCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

Stav titulků

Epizoda S05E13: The Election

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Další herečka opouští seriál

Další herečka opouští seriál

Pátá série zaznamenává další změnu v obsazení a rovněž i za kamerou, jelikož se Carly Hughes rozhodla seriál opustit kvůli nepříznivým podmínkám na place. Její místo však zaplní jiná herečka.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás