American Housewife (Americká manželka) S03E05: Trust Me

S03E05: Trust Me

S03E05: Trust Me

Když Taylor oznámí, že chce jít na halloweenskou párty, Greg a Katie se nepohodnou, jestli můžou Taylor věřit. Oliver a Cooper se s obavami připravují na hraní hry Sedm minut v nebi s jejich holkami na jiné hallowenské párty. Těhotná Viv pronásleduje Katie na každém kroku, protože se od ní snaží získat pomoc na příchod svého dítěte.

cz sk
24.10.2018
4 230 000
21 minut

Základní info:

Režie: Paul Murphy
Scénář: Taylor Hamra

Hrají: Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Logan Pepper (Cooper Bradford), Leslie Bibb (Viv), Nikki Hahn (Gina Tuscadero), Brielle Barbusca (Adriana), Kamala Jones (Jennifer Estony),…

Český název: Věř mi

Foto: ABCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás