American Housewife (Americká manželka) S03E07: The Code

S03E07: The Code

S03E07: The Code

Když Katie zjistí, že čtyřmístný kód, který Ottovi používají ke všemu, znamená jméno Gregovy bývalé lásky, rozčílí se a oplácí mu to svými starými dárky, které dostala od bývalých kluků. Milostné životy jejich dětí se taky komplikují, jelikož Taylor a Trip se hádají kvůli jejímu vztahu s Piercem a vztah Olivera a Giny se pokazí, když se oba hlásí o baletní stipendium, které ale obdrží jen jeden z nich.

cz sk
7.11.2018
4 459 000
21 minut

Základní info:

Režie: Chris Koch
Scénář: Anthony Lombardo

Hrají: Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Wendie Malick (Kathryn), Peyton Meyer (Trip Windsor), Milo Manheim (Pierce), Nikki Hahn (Gina Tuscadero), Bruno Amato (Louie Tuscadero), Sacha Carlson (Andrew VandeVorde),…

Český název: Kód

Foto: ABCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás