American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

S05E02: Psych

S05E02: Psych

Jelikož se už nemůže věnovat svému byznysu s lasagnemi, připadá Katie, že je její život opět mimo kurz. Zatímco hledá svůj nový smysl života, přesměruje svou energii na Grega a děti, a to tak, že je panovačná a snaží se všechno řídit. Po sabotáži Gregova úsilí o zachování historické památky a ohrožení budoucnosti westportského historického spolku navrhuje Katie Gregovi, aby se ucházel o místo v městské radě. Franklin vyzývá staršího chlapce na duel ve snaze získat zpátky Anna-Katinu náklonnost.

cz sk
4.11.2020
3 136 000
22 minut

Základní info:

Režie: Chris Koch
Scénář: Kenny Schwartz & Rick Wiener & Sarah Dunn

Hrají: Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto), Ali Wong (Doris), Peyton Meyer (Trip Windsor), Logan Pepper (Cooper Bradford), Evan O'Toole (Franklin), Jerry Lambert (Michael Ablin), Julie Meyer (Maria), Tenzing Norgay Trainor (Trevor), James Ryen (Kent McCloud), Dmitri Schuyler-Linch (Judd Chulack),…

Foto: ABCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama