American Housewife (Americká manželka) S05E02: Psych

S05E02: Psych

S05E02: Psych

Jelikož se už nemůže věnovat svému byznysu s lasagnemi, připadá Katie, že je její život opět mimo kurz. Zatímco hledá svůj nový smysl života, přesměruje svou energii na Grega a děti, a to tak, že je panovačná a snaží se všechno řídit. Po sabotáži Gregova úsilí o zachování historické památky a ohrožení budoucnosti westportského historického spolku, navrhuje Katie Gregovi, aby se ucházel o místo v městské radě. Franklin vyzývá staršího chlapce na duel ve snaze získat zpátky Anna-Katinu náklonnost.

cz sk
4.11.2020
3 136 000
22 minut

Foto: ABCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

Stav titulků

Epizoda S05E12: How Oliver Got His Groove Back

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Další herečka opouští seriál

Další herečka opouští seriál

Pátá série zaznamenává další změnu v obsazení a rovněž i za kamerou, jelikož se Carly Hughes rozhodla seriál opustit kvůli nepříznivým podmínkám na place. Její místo však zaplní jiná herečka.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás