Aquarius Podívejte se na trailer k filmu The Haunting of Sharon Tate

Podívejte se na trailer k filmu The Haunting of Sharon Tate

Podívejte se na trailer k filmu The Haunting of Sharon Tate

Kromě Tarantinova filmu se letos dočkáme i dalšího pohledu na vraždu Sharon Tate, filmu The Haunting of Sharon Tate. Podívejte se na první trailer.

2 0
6.2.2019

Od šílených skutků Charlese Mansona letos uplyne padesát let, proto není divu, že kromě Tarantinova snímku Once Upon a Time in Hollywood se chystá i další projekt, který se tomuto tématu věnuje. Film The Haunting of Sharon Tate napsal a natočil Daniel Farrandis, jenž loni do kin poslal horor The Amityville Murders. Podívejte se na první trailer k chystanému snímku, který v amerických kinech startuje 5. dubna.

Hlavní roli Sharon Tate ztvární zpěvačka a herečka Hilary Duff, která tuto roli považuje za jednu z nejosobnějších, protože podle svých vlastních slov Sharon velmi obdivuje a považuje ji za jednu z největších umělkyň všech dob. Hilary v dalších rolích doplní Ben Mellish (Elephants) jako Charles Manson a Pawel Szajda (Generation Kill) coby Wojciech Frykowski. Film pravděpodobně v našich kinech neuvidíme, ale doufejme, že by se mohl objevit na některé ze streamovacích služeb.


Hilary Duff se ve filmu ukáže po dlouhé době. Foto: Saban Films

K tomuto nezávislému snímku se vyjádřila i Debra Tate, sestra zesnulé Sharon, která poznamenala, že je nevkusné, jak se snaží filmaři využít výročí smrti její sestry. Jak se můžete přesvědčit v traileru, film nebude životopisným snímkem, ale hororem, který využil známý příběh a přidal mu jakousi mysteriózní linku.

Trailer

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Lucifrid

Jedno slovo: Proč?

webmaster
6.2.2019 | 23:03:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filmy o MansonoviOnce Upon a Time in Hollywood

Premiéra ČR: 8. 8. 2019, trailer
Režie: Quentin Tarantino
Hrají: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Luke Perry, James Marsden, ad.

Charlie Says

Premiéra USA: 17. 5. 2019, trailer
Režie: Mary Harron
Hrají: Matt Smith, Hannah Murray, Grace Van Dien, Suki Waterhouse, Annabeth Gish, Merritt Wever, ad.

The Haunting of Sharon Tate

Premiéra USA: 5. 4. 2019, trailer
Režie: Daniel Farrands
Hrají: Hilary Duff, Jonathan Bennett, Lydia Hearst, Paweł Szajda, Tyler Johnson, Fivel Stewart, Ryan Cargill, ad.

Reklama

Charles Manson - biografie

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

V minulém článku jsme si pověděli o tom, do jaké rodiny se Charlie narodil a jaké bylo jeho dětství. Dnes se podíváme, zda se něco v jeho životě změnilo poté, co opět začal žít se svou matkou.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Promo plakáty

Promo plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás