Aquarius
89/100 - 54×

Aquarius

Ameriku v šedesátých letech dvacátého století trápil muzikant a vrah Charles Manson. Na jeho příběh se ze strany policistů zaměřuje seriál Aquarius v hlavní roli s Davidem Duchovnym, který hraje losangeleského seržanta Sama Hodiaka, jenž je Mansonovi na stopě. Ve světě hippies, sexuální revoluce, drog a odboje proti válce ve Vietnamu však jeho úloha není vůbec snadná.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 40 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Životopisný
hrají
David Duchovny (Sam Hodiak), Gethin Anthony (Charles Manson), Grey Damon (Brian Shafe), Claire Holt (Charmain Tully), Chance Kelly (Ed Cutler), Emma Dumont (Emma Karn), Michaela McManus (Grace Karn), Brían O'Byrne (Ken Karn), Gaius Charles (Bunchy Carter), David Meunier (Roy Kovic), Ambyr Childers (Sadie), Tara Lynne Barr (Katie), Jason Ralph (Mike Vickery)

Podívejte se na trailer k filmu The Haunting of Sharon Tate

Podívejte se na trailer k filmu The Haunting of Sharon Tate

Kromě Tarantinova filmu se letos dočkáme i dalšího pohledu na vraždu Sharon Tate, filmu The Haunting of Sharon Tate. Podívejte se na první trailer.

2 0
6.2.2019

Od šílených skutků Charlese Mansona letos uplyne padesát let, proto není divu, že kromě Tarantinova snímku Once Upon a Time in Hollywood se chystá i další projekt, který se tomuto tématu věnuje. Film The Haunting of Sharon Tate napsal a natočil Daniel Farrandis, jenž loni do kin poslal horor The Amityville Murders. Podívejte se na první trailer k chystanému snímku, který v amerických kinech startuje 5. dubna.

Hlavní roli Sharon Tate ztvární zpěvačka a herečka Hilary Duff, která tuto roli považuje za jednu z nejosobnějších, protože podle svých vlastních slov Sharon velmi obdivuje a považuje ji za jednu z největších umělkyň všech dob. Hilary v dalších rolích doplní Ben Mellish (Elephants) jako Charles Manson a Pawel Szajda (Generation Kill) coby Wojciech Frykowski. Film pravděpodobně v našich kinech neuvidíme, ale doufejme, že by se mohl objevit na některé ze streamovacích služeb.

Hilary Duff se ve filmu ukáže po dlouhé době. Foto: Saban Films

K tomuto nezávislému snímku se vyjádřila i Debra Tate, sestra zesnulé Sharon, která poznamenala, že je nevkusné, jak se snaží filmaři využít výročí smrti její sestry. Jak se můžete přesvědčit v traileru, film nebude životopisným snímkem, ale hororem, který využil známý příběh a přidal mu jakousi mysteriózní linku.

Trailer

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Lucifrid

Jedno slovo: Proč?

webmaster
6.2.2019 | 23:03:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filmy o MansonoviOnce Upon a Time in Hollywood

Premiéra ČR: 8. 8. 2019, trailer
Režie: Quentin Tarantino
Hrají: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Luke Perry, James Marsden, ad.

Charlie Says

Premiéra USA: 17. 5. 2019, trailer
Režie: Mary Harron
Hrají: Matt Smith, Hannah Murray, Grace Van Dien, Suki Waterhouse, Annabeth Gish, Merritt Wever, ad.

The Haunting of Sharon Tate

Premiéra USA: 5. 4. 2019, trailer
Režie: Daniel Farrands
Hrají: Hilary Duff, Jonathan Bennett, Lydia Hearst, Paweł Szajda, Tyler Johnson, Fivel Stewart, Ryan Cargill, ad.

Reklama

Charles Manson - biografie

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

V minulém článku jsme si pověděli o tom, do jaké rodiny se Charlie narodil a jaké bylo jeho dětství. Dnes se podíváme, zda se něco v jeho životě změnilo poté, co opět začal žít se svou matkou.

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama