Bates Motel (Batesův motel) Norman Bates

Norman Bates

Norman Bates

Inteligentní tichý mladík, se kterým není vše zcela v pořádku.



Norman Bates je hlavní postavou ve filmu Psycho, o tomto filmu si můžete přečíst více v našem článku.

Syn Normy a bratr Dylena.
Žije se svou matkou v domě nad motelem.


Norman je chytrý tichý hoch, který na okolí působí mile a snadno u lidí vzbudí důvěru. Pomáhal své matce při odstraňování těla Keitha Summerse. Při odstraňování koberců v pokoji objevil záhadný deník s malůvkami dívek.

Když se vrátil Dylan, poprali se kvůli své matce, u Normana se projevila jeho chladnokrevnost, když bratra málem zabil paličkou na maso.

Norman se s Emmou vydal na průzkum zdejších lesů, kdy hledali chatu, u které by měla být pohřebná žena. Našli však pole s trávou a dostali se do problémů.

Ve třetí epizodě si poprvé představil, že vede rozhovor se svou matkou. Matka ho poslala do Zackova domu hledat pás Keitha Summerse, místo toho však Norman objevil ve sklepě asijskou ženu.Ze sklepa se mu podařilo uniknout oknem, poté běžel domu, kde se ho Dylan vyptával, co hledal u Zacka. Později Norman vše Dylanovi prozradil.

Po smrti pana Martina, se Norman velmi sblížil s Bradley, ale ta to s ním nemyslí tak vážně jako on s ní.

Na školní ples se Norman vydá s Emmou, ale celou dobu pokukuje po Bradley, což Emmu naštve a odejde pryč. Poté za Normanem přijde Richard přítel Bradley a pozve ho ven, kdo ho praští. Norman se pak pěšky vydává domů a cestou ho zastaví slečně Watsonová a odveze ho k sobě domů, kde mu ošetří ránu, Norman ji následně zabije.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Car

tak tady ne… jako herec vybranej docela i dobre, ale jak tady pisi nize, neco cosi proste opravdu chybi a neni to ono, predstavovala bych si v tehle roli nekoho jineho, urcite vysplejsiho a mozna s trochu vic psycho jako nerikam Freddie dobrej vykon o tom zadna, ale nebala jsem se ho v podstate nikdy, jen kdyz nasadil ten svuj psycho usmev jinak nic moc…

19.7.2017 | 15:23:53
eli.hot

Souhlasím s ShadowKittyGirl. Něco tam nesedí. Ale musím říct, že v druhé sérii to naopak zapadá skvěle!!! :) I tak ubírám hvězdu, protože prostě s Normou se rovnat nemůže.

6.3.2017 | 16:27:51
ShadowKittyGirl

Výkon herce je stejně jako v případě Very Farmigy naprosto famozní. Ale nemůžu dát 100% protože jeho postava prostě cosi postrádá. Chápu, rozdvojená osobnost, ale mně přijde, že jich v sobě má víc, než jen sebe a svou matku. Některé jeho vraždy nedávají moc smysl, ale on je ten poslední, co by si toho všiml… No a taky to s tou Normou… :-(

1.3.2017 | 21:20:30
Moooos

Ze začátku byl fajn a i když mám velkou slabost pro seriové vrahy… Tak ne, Norman ne. Na to je moc tupej a emoční..

17.5.2016 | 18:46:38
YAYO

…pre mňa tej postave chýba surovosť!

19.9.2014 | 22:18:59
BatesMotel

Není mě moc sympatickej, ale jinak super :)

14.1.2014 | 19:09:52
Anabela12

Norman je dobrej magor no :D Má to svoje kouzlo nevinnosti, ale při tom je pěkně ujetej, zajímalo by mě, co se mu honí hlavou :D Herec je naprosto skvělej, myslím, že lepšího vybrat nemhli, hraje ho úžasně :)

19.4.2013 | 17:02:49

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás