Norman Bates

Norman Bates

Inteligentní tichý mladík, se kterým není vše zcela v pořádku.

Sezóny 5
2013 - 2017

Norman Bates je hlavní postavou ve filmu Psycho, o tomto filmu si můžete přečíst více v našem článku. Jedná se o syna Normy a bratra Dylana, který mívá výpadky, během kterých je násilný. Žije se svou matkou v domě nad motelem.

Norman je chytrý tichý hoch, který na okolí působí mile a snadno u lidí vzbudí důvěru. Pomáhal své matce při odstraňování těla Keitha Summerse. Při odstraňování koberců v pokoji však objevil záhadný deník s malůvkami dívek. Když se vrátil Dylan, poprali se kvůli své matce. U Normana se projevila jeho chladnokrevnost, když bratra málem zabil paličkou na maso.

Norman se s Emmou vydal na průzkum okolních lesů, kde hledali chatu, u které by měla být pohřebná žena. Našli však pole s trávou a dostali se do problémů. Po tomto dobrodružství se Emma do Normana zakouká, ale ten ji nechce, protože touží po Bradley.

(Norman si ani neuvědomuje, že má nějaké výpadky. Foto: A&E)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fazeN

Nič moc postava / herec?

21.9.2020 | 15:16:17
Car

tak tady ne… jako herec vybranej docela i dobre, ale jak tady pisi nize, neco cosi proste opravdu chybi a neni to ono, predstavovala bych si v tehle roli nekoho jineho, urcite vysplejsiho a mozna s trochu vic psycho jako nerikam Freddie dobrej vykon o tom zadna, ale nebala jsem se ho v podstate nikdy, jen kdyz nasadil ten svuj psycho usmev jinak nic moc…

19.7.2017 | 15:23:53
eli.hot

Souhlasím s ShadowKittyGirl. Něco tam nesedí. Ale musím říct, že v druhé sérii to naopak zapadá skvěle!!! :) I tak ubírám hvězdu, protože prostě s Normou se rovnat nemůže.

6.3.2017 | 16:27:51
ShadowKittyGirl

Výkon herce je stejně jako v případě Very Farmigy naprosto famozní. Ale nemůžu dát 100% protože jeho postava prostě cosi postrádá. Chápu, rozdvojená osobnost, ale mně přijde, že jich v sobě má víc, než jen sebe a svou matku. Některé jeho vraždy nedávají moc smysl, ale on je ten poslední, co by si toho všiml… No a taky to s tou Normou… :-(

1.3.2017 | 21:20:30
Moooos

Ze začátku byl fajn a i když mám velkou slabost pro seriové vrahy… Tak ne, Norman ne. Na to je moc tupej a emoční..

17.5.2016 | 18:46:38
YAYO

…pre mňa tej postave chýba surovosť!

19.9.2014 | 22:18:59
BatesMotel

Není mě moc sympatickej, ale jinak super :)

14.1.2014 | 19:09:52
Anabela12

Norman je dobrej magor no :D Má to svoje kouzlo nevinnosti, ale při tom je pěkně ujetej, zajímalo by mě, co se mu honí hlavou :D Herec je naprosto skvělej, myslím, že lepšího vybrat nemhli, hraje ho úžasně :)

19.4.2013 | 17:02:49

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama