Big Little Lies (Sedmilhářky)
93/100 - 148×

Big Little Lies(Sedmilhářky)

Bezchybné životy tří matek jsou narušeny ve chvíli, kdy jsou odhalena jejich soukromá tajemství. Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od spisovatelky Liane Moriarty.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO | 52 minut
žánr
Drama, Komedie, Krimi
hrají
Reese Witherspoon (Madeline Martha Mackenzie), Nicole Kidman (Celeste Wright), Shailene Woodley (Jane Chapman), Laura Dern (Renata Klein), Zoë Kravitz (Bonnie Carlson), Adam Scott (Ed Mackenzie), James Tupper (Nathan Carlson), Alexander Skarsgård (Perry Wright), Jeffrey Nordling (Gordon Klein), Kathryn Newton (Abigail Carlson), Iain Armitage (Ziggy Chapman), Darby Camp (Chloe Mackenzie), Cameron a Nicholas Crovetti (Max a Josh Wrightovi), Robin Weigert (Amanda Reisman), Merrin Dungey (Adrienne Quinlan)

S01E04: Push Comes to Shove

S01E04: Push Comes to Shove

Nathan pozve Madeline a Eda na společnou večeři se svou ženou, aby vyřešili výchovu Abigail. Celeste se připravuje na zasedání městské rady ohledně divadelní hry, kterou si chce Madeline prosadit. Perry se kvůli tomu obává, že se bude chtít vrátit do práce. Jane čeká setkání se Ziggyho učitelkou, která má podezření na pokračující šikanu. A Madeline odhalí totožnost muže, který zásadně ovlivnil minulost Jane.

12.3.2017
1 042 000
53 minut

Scénář: David E. Kelley
Režie: Jean-Marc Vallée

Foto: HBO

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

No…tak pár teorií už mám :D Je to výborný, nemůžu se od toho odtrhnout, drama jak má být!

5.5.2019 | 17:31:21
SaDiablo

Nečetla jsem knihu, ale naopak si myslím, že Amabela šikanuje Ziggyho a je to manipulátorská malá potvora (i když jak by si to zase udělala sama, tak nevím…, ale něco mi nesedí).

9.4.2017 | 17:51:30
KevSpa

Příběhová linka Jane a Celeste je čím dál větší psycho.

webmaster, korektor
15.3.2017 | 17:23:02
oskarka

Tak tento díl je velká, a ne malá lež.

V knize žádný boj o divadelní představení, ve kterém se veřejně sou…, a probírá se gay téma, není. To si tam scénárista seriálu čistě vymyslel. Obávám se, že namísto mezilidských vztahů v rodině, škole a maloměstské společnosti, bude v každém díle Pirriwee Pride.

Mně nevadí změny v seriálech oproti knihám, a většinu z nich chápu, naopak se tvůrců obvykle zastávám. Ale nechápu, proč se musí změnou tvůrci seriálu profilovat.

15.3.2017 | 2:31:03

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S02E07: I Want to Know

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Reklama

Třetí série

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Tvůrce a producent David E. Kelley by se rád k úspěšnému seriálu Sedmilhářky vrátil. Aktuálně však realizaci třetí řady brání zaneprázdněnost všech zúčastněných, zejména pak hlavních hereckých hvězd.

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama