Big Little Lies (Sedmilhářky)
94/100 - 71×

Big Little Lies(Sedmilhářky)

Minisérie Big Little Lies je tragikomedií o třech matkách. Jejich bezchybné životy jsou narušeny ve chvíli, kdy jsou odhaleny jejich soukromá tajemství. Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od spisovatelky Liane Moriarty.

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | HBO | 52 minut


Minisérie Big Little Lies se možná dočká pokračování

Minisérie Big Little Lies se možná dočká pokračování

Přestože mělo jít od začátku o uzavřenou minisérii, úspěch Sedmilhářek byl natolik velký, že HBO začíná uvažovat o natočení pokračování. Dočkáme se nakonec druhé série?


12 1
27.7.2017

Po kladných diváckých ohlasech a šestnácti nominacích na televizní ceny Emmy je logické, že stanice HBO nechce seriál uložit k ledu. Záměr natočit pokračování Big Little Lies má ovšem své odpůrce, mezi které patří i režisér celé minisérie Jean-Marc Vallée. Podle něj nemá smysl natáčet druhou řadu. Příběh byl zakončen tak, aby si diváci domysleli, co se mohlo dít dál.

Dočkáme se i přes výhrady režiséra Jean-Marca Valléeho pokračování?, Foto: HBO


Jeho názor však nesdílí programový ředitel HBO Casey Bloys, který se i přes režisérovy výhrady nechal přemluvit hlavními hvězdami seriálu, Nicole Kidman a Reese Witherspoon. Ty by o pokračování hodně stály, a tak došlo k prvnímu kroku, aby se jejich přání vyplnilo. Během diskuzního panelu TCA Bloys potvrdil, že požádal autorku knižní předlohy Liane Moriarty, aby načrtla příběh pro případnou druhou sérii. Podle toho se poté rozhodne, zda další řada vznikne.

Přáli byste si další sérii, nebo jste spokojeni se zakončením a nápad na pokračování se vám nezamlouvá?

Zdroj: TVLine

Diskuze /4

Erzik

Líbilo se mi to natolik, že jsem si i říkal, že je škoda, že to skončilo. Ale spíš převažuje strach, že by to bylo cucané z prstu a fraška. Raději důstojný a uzavřený konec. Nicméně pokud to natočí, tak se mrknu :-D

redaktor
27.7.2017 | 8:27:33
Diego

Já bych to asi nechal být. Přišlo mi to fajn zakončené. Pokud ale něco vznikne, tak to samozřejmě zhlédnu. Otázkou je, zda by to překonalo (či se vyrovnalo) první řadě…

27.7.2017 | 10:03:41
Jason13

Sdílím režisérův názor…

27.7.2017 | 15:10:13
dasti555

Možno nejaký flashback tam spraviť a vlastne z „domyslieť si“ by bolo natvrdo že ako by to bolo ďalej. Ale tiež si myslím že proste niektoré seriály by nemuseli mať ďalšie časti len kvôli peniazom. Napríklad aj taký 13RW..

27.7.2017 | 19:26:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama