Breaking Bad (Perníkový táta) S05E10: Buried

S05E10: Buried

S05E10: Buried

Skyler se stává klíčovým svědkem. Walter se snaží zakrýt stopy. Jesse má problémy s DEA.

cz sk
18.8.2013
4 771 000
48 minut

Jesseho rozhazování peněz na něho přivede pozornost DEA. Po ostrém rozhovoru mezi Hankem a Walterem je Skyler klíčový svědek. Hank si s ní domluví schůzku, kde se snaží dozvědět co nejvíc o Walterových aktivitách. Skyler ovšem nespolupracuje tak, jak si Hank představoval. Huelle s Kubym vyzvednou Walterovy peníze, aby je mohl schovat. Mezitím Saul nabízí Walterovi, aby s Hankem naložil jako s Mikem, což Walter striktně odmítne. Marie od Skyler zjistí, od kdy ví o drogovém byznysu Waltera. Po tomhle rozhovoru naléhá na Hanka, aby Waltera dostal za každou cenu. Poté, co Walter zakopal peníze, se vrátí domů a před očima Skyler zkolabuje. Jakmile se probudí, naléhá na Skyler, aby si nechala peníze, které vydělal, a on se půjde přiznat. Skyler ho uklidní tím, že Hank má jen podezření. Lydie přijela za Declanem, aby se podívala, proč jejich kvalita pervitinu klesla. Následně mu vysvětlí, že to, co se zde vaří, není zdaleka tak kvalitní jako Heisenbergovo zboží. Proto mu navrhne, aby přidali Todda do party jako vařiče. To Declan odmítne a Lydie o tom dá vědět Toddovi a jeho strýci Jackovi. Marie tlačí na Hanka, aby DEA informoval o Walterovi. Ale Hank si je moc dobře vědom toho, že usvědčení Waltera u DEA bude konec i pro něho. Policie vyslýchá Jesseho kvůli jeho rozhazování. Hank využije situace a přesvědčí kolegy, aby si mohl jít s Jessem promluvit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Nej :)

20.8.2017 | 16:43:01

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Reklama

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Breaking Bad online

Poslední díl Breaking Bad už dnes na Voyo.cz

Aktuálně: 5×16 – Felina