Breaking Bad (Perníkový táta)
95/100 - 528×

Breaking Bad(Perníkový táta)

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | AMC, Netflix | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Bob Odenkirk (Saul Goodman), Giancarlo Esposito (Gus Fring), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Krysten Ritter (Jane Margolis), David Costabile (Gale Boetticher),

S05E11: Confessions

S05E11: Confessions

Todd rozjíždí byznys. Jesse se rozhodne začít znovu. Walter a Skyler se perou s nečekaným požadavkem.

25.8.2013
4 848 000
48 minut

Todd informuje Waltera o změně vedení drogového impéria a poté se podělí se strýcem o své zkušenosti. Ten mu nabídne vedení vlastní laboratoře. Hank se snaží přinutit Jesseho mluvit, ale jeho snahu přeruší Saul, který má za úkol Jesseho dostat pryč. Walter se snaží, aby Walter Junior nechodil k Marie a Hankovi, proto mu poví o jeho rakovině. Nedlouho poté se Walter rozhodne natočit doznání. Walter, Skyler, Hank a Marie se sejdou, aby probrali Walterovu situaci a manipulaci dětí. Na schůzce předá Walter Hankovi své doznání. Později Hank zjistí, že ho doznání staví do špatného světla, a že jeho švagr zaplatil jeho léčbu, což mu značně přitíží. Walter se sejde s Jessem a Saulem. Jessemu navrhne, aby odjel z města, šel žít nový život a minulost hodil za hlavu. Steve Gomez upozorní Hanka, že sledování Jesseho začíná být podezřelé. Proto mu Hank řekne, ať stáhne muže, kteří ho sledují. Saul připraví Jesseho na odvoz za novým životem. Na místě setkání Jesse zjistí, že nemá ricinovou cigaretu a proto se vrátí za Saulem, kterému vyhrožuje. Poté si dojede k Whiteovým domů, aby Walterovi uškodil.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Jakmile zavolám, už není cesty zpět."

19.7.2021 | 21:42:16
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Walt s tim videem byl fakt perfektni napad a taky bych tomu věřil kdybych nevěděl jak to je ale jinak musim řict že Saula mi je fakt lito jak dopadl a ted jsem na Jesseho zvědav.

17.7.2020 | 13:34:48
davidovechkin

No tak nakonec to bude boj mezi Jessem a Waltrem? :D Tak to je fakt něco

30.11.2016 | 19:14:43
KarlCZ

Ty jo, tak to je něco!

24.6.2016 | 22:34:27
Mates

teď mi došlo, nechtěl Walter junior zůstat doma ??

26.8.2013 | 21:48:06

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Galerie

Galerie

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Filtr seriálů
Reklama