Californication Vyhrajte Hankův světoznámý bestseller

Vyhrajte Hankův světoznámý bestseller

Vyhrajte Hankův světoznámý bestseller

Loni jste s Ednou v rámci čtvrté řady Californication soutěžili o bobblehead figurku Hanka, letos zase pro jednoho z vás máme slavný Moodyho bestseller God Hates Us All. Více informací uvnitř článku.

0 0
17.1.2012

Internetové knihkupectví a partner Edny, server reading.cz do nové soutěže pro naše čtenáře a věrné uživatele připravil vskutku unikátní cenu: slavný román Hanka Moodyho God Hates Us All, který, jak fanoušci seriálu Californication jistě ví, byl jeho prvním bestsellerem a „vzorem“ pro film Crazy Little Thing Called Love. Zároveň se bude samozřejmě jednat i o původní anglické vydání, protože v České republice kniha oficiálně nikdy nevyšla.

Získat tak unikátní cenu však nebude žádná hračka. Loni stačilo na výbornou splnit náš znalostní kvíz a poté doufat v náhodné vylosování, letošní soutěž jsme se však rozhodli okořenit trochu víc.


Pravidla jsou následující: v rozmezí tohoto týdne (tedy od zítřka do neděle) budu pod svým nickem do diskuzí postupně tří článků tohoto webu vkládat otázky s tematikou seriálu Californication. Může se jednat o diskuze pod novinkami, spoilery či speciálními články, ale rovněž i o komentáře doprovázející uživatelská hodnocení epizod či postav. Každý z těchto mých komentářů však bude začínat slovem „soutěž“.

Pokud takto mnou skrytou otázku najdete, v samotné diskuzi na ni nereagujte. Na jakékoliv odpovědi přímo v diskuzích nebude brán zřetel. Odpovědi k těmto otázkám mi soutěžící budou zasílat do mého vzkazíku, avšak ne po jedné, na což rovněž nebude brán žádný zřetel, ale až poté, co lokalizují všechny tři skryté otázky a pochopitelně na ně budou znát i správné odpovědi.

Pak už vše záleží na rychlosti soutěžících. Autor prvního vzkazíku, který bude obsahovat správné odpovědi ke všem třem otázkám, vyhrává. Pokud mi však do pondělní noci (23:59) žádný vzkazík se správnými odpověďmi nepřijde, bude zveřejněna ještě jedna doplňující otázka (i poté však bude k získání výhry stačit najít pouze libovolné tři). Pokud ale bude tato soutěž bez výherce i 24 hodin po této nápovědě… asi budu lakoma a knihu si nechám!

V komentářích pod tímto článkem nechávám prostor pro jakékoliv dotazy ohledně soutěže, na jejichž základě můžu ještě upřesňovat samotný článek. Všem potenciálním soutěžícím tímto přeji hodně štěstí!

Diskuze /5

Pavlina

Mozna trochu tupy dotaz: pujde o diskuze nove zverejnenych clanku, nebo i tech starsich?

17.1.2012 | 21:41:16
Hurley

Úúúplně jakýchkoliv. :)

čestný člen redakce
17.1.2012 | 21:50:36
Zuzineska

Nevíte někdo, jestli někdy vyjde i v češtině?

17.1.2012 | 22:32:55
Hurley

Před rokem tu kdosi byl, že chystá českej překlad, ale nic novějšího o tom nevím.

čestný člen redakce
18.1.2012 | 0:27:53
Hurley

V tomto okamžiku už jsou všechny tři otázky nahozeny.

čestný člen redakce
22.1.2012 | 16:27:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři