Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Čtvrtá série je u konce

Čtvrtá série je u konce

Sic už téměř před týdnem vyšel preair rip finále čtvrté řady Californication, bohužel se nám pro něj nepodařilo připravit české titulky. Na ty se však můžete těšit už dnes, a to navíc se zárukou kvality překladu díky anglickému předpisu a možností aplikovat je i na verze s vysokým rozlišením, což by u preair ripu možné nebylo.

Tak jako tak, dvanáct epizod nejnovější série uteklo jako voda a našemu webu se se za ony tři měsíce jejich vysílání podařilo nastřádat spoustu kvalitního obsahu, který by vás mohl zajímat třeba i ještě nyní, jakožto menší rekapitulace před zhlédnutím finální epizody And Justice for All.

V rámci čtvrté řady na našem webu můžete najít především nejrůznější novinky, v čele samozřejmě s nezanedbatelnou zprávou o potvrzení páté série, či i pár spoilerů, a to včetně předběžného souhrnu spoilerů pro čtvrtou řadu, kde si můžete otestovat, jaké předběžné informace byly pravdivé a které ne.

Vedle toho u nás pak můžete najít nejen české titulky ke všem dosavadním dílům (a ke kterým se brzy připojí i ten dvanáctý), ale i kompletní profily všech těchto epizod, s připojenou galerií, stručným obsahem a seznamem písní použitých v dané epizodě. V poslední rubrice Videa pak můžete najít jednak několik rozhovorů či zpravidla dvě krátké ukázky z každého dílu, tak především i klipy těch nejzapamatova­telnějších písní z každého dílu.

Tímto vás nechávám s pestrou nabídkou našeho webu (na kterém samozřejmě najdete mnoho informací i mimo rámec čtvrté série), a já se konečně pouštím do tvorby českých titulků, jejichž stav můžete sledovat v příslušném pravém boxíku.

0 0
28.3.2011

Zdroj: Showtime

Diskuze /1

perseus

skrátka good work! ;-)

perseus
28.3.2011 | 10:55:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama