Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Gillian Anderson v Californication?

Gillian Anderson v Californication?

Včera, 30. července, uspořádala benefiční organizace IBG Inc. speciální setkání Davida Duchovnyho, Gillian Anderson a Chrise Cartera, tedy dvou hlavních představitelů a duchovního otce seriálu Akta X.

Na svém twitter účtu posléze IBG Inc. zveřejnila velmi zajímavou část rozhovoru mezi Gillian a Davidem: seriálová agentka Scully by si totiž dle vlastních slov velmi ráda zahrála i v Mulderově aktuálním seriálu Californication. Dokonce, když se Duchovny začal vykrucovat, že by si ji nemohli dovolit, Anderson odvětila, že by tam vystoupila klidně i zadarmo.

Možný výstup Gillian Anderson v minimálně jednoepizodní roli jedné z Hankových jednorázových známostí jistě napadl už mnoho společných fanoušků Akt X a Californication, Duchovny se však obává, že jejich vztah v Aktech X je již natolik kultovní a ikonický, že jejich společné ztvárnění jiných rolí by nefungovalo. Anderson však nesouhlasí.

Pravdou ale zůstává, že i David by si se svou bývalou seriálovou parťačkou velmi rád opět zahrál, a dokud je budoucnost třetích filmových Akt X stále nejistá, pořád zde existuje naděje, že by se k hostování Gillian Anderson v Californication přece jen nechal přemluvit.

V diskuzi pod tímto článkem nyní nechávám prostor pro fanoušky Akt X z řad čtenářů našeho webu. Chtěli byste vy v Californication vidět Gillian Anderson, byť jen na jednu epizodu, nebo v tomto ohledu souhlasíte s Davidem Duchovnym?

0 0
31.7.2011

Zdroj: Showtime

Diskuze /3

villain

Kdyby přišla, rozhodně by měla mít s Hankem románek, minimálně na jednu episodu…bylo by to ikonické, a byla by to bomba !

31.7.2011 | 14:13:27
novoten

Symbolika by byla super i ta, kdyby právě Gillian nedostal :)

31.7.2011 | 15:41:10
Hurley

Jenže von ji v Aktech X právěže nakonec dostal. :)

čestný člen redakce
31.7.2011 | 15:50:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama