Californication Pátá série potvrzena

Pátá série potvrzena

Pátá série potvrzena

Stručná, leč podstatná zpráva, jejíž plný obsah dostatečně pochopíte už ze samotného nadpisu. Čtvrtá série seriálu Californication oficiálně ještě ani pořádně nezačala, a stanice Showtime už dala zelenou řadě páté.

Na jakékoliv bližší informace – a to včetně toho, jestli se bude nová série vysílat tradičně na začátku podzimu nebo opět až v lednu příštího roku, je však pochopitelně ještě docela brzy. Jakmile se ale jakékoliv nové informace objeví, náš web je bude pozorně sledovat a zaznamenávat.

0 0
14.1.2011

Diskuze /1

Shepard

Tak to je skvělá zpráva :)

16.1.2011 | 20:01:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři