Californication Peter Fonda v příští epizodě

Peter Fonda v příští epizodě

Peter Fonda v příští epizodě

Seriál Californication ve své třetí sérii slavnými jmény jenom hýří. V minulém dílu si to s naší Marcy rozdával samotný Rick Springfield, v tom příštím s názvem So Here is the Thing… se zase můžeme těšit na slavného herce Petera Fondu.

Podle dosavadních informací můžeme předpokládat, že podobně jako Rick, i Peter bude v seriálu hrát sám sebe, samozřejmě opět ve schopných rukách talentové agentury Sue Collini. Jak se ale zdá, tihle dva spolu zřejmě už něco zažili, a to nejen pracovně.

Syn slavného hollywoodského herce 50. a 60. let, který zazářil v nespočtu dnes už klasických filmů, jako například Hitchcockově Nepravém muži, Leonově Tenkrát na Západě či Lumetově Dvanácti rozhněvaných mužích. Peter se ale rozhodně nenechal otcem jen tak zastínit. Proslul především po boku Dennise Hopppera v nejslavnějším road movie Bezstarostná jízda, dále za zmínku stojí například i role ve filmech Útěk z L.A. nebo nedávném 3:10 Vlak do Yumy.

0 0
4.11.2009

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři