Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Peter Fonda v příští epizodě

Peter Fonda v příští epizodě

Seriál Californication ve své třetí sérii slavnými jmény jenom hýří. V minulém dílu si to s naší Marcy rozdával samotný Rick Springfield, v tom příštím s názvem So Here is the Thing… se zase můžeme těšit na slavného herce Petera Fondu.

Podle dosavadních informací můžeme předpokládat, že podobně jako Rick, i Peter bude v seriálu hrát sám sebe, samozřejmě opět ve schopných rukách talentové agentury Sue Collini. Jak se ale zdá, tihle dva spolu zřejmě už něco zažili, a to nejen pracovně.

Syn slavného hollywoodského herce 50. a 60. let, který zazářil v nespočtu dnes už klasických filmů, jako například Hitchcockově Nepravém muži, Leonově Tenkrát na Západě či Lumetově Dvanácti rozhněvaných mužích. Peter se ale rozhodně nenechal otcem jen tak zastínit. Proslul především po boku Dennise Hopppera v nejslavnějším road movie Bezstarostná jízda, dále za zmínku stojí například i role ve filmech Útěk z L.A. nebo nedávném 3:10 Vlak do Yumy.

0 0
4.11.2009

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama