Californication
88/100 - 168×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Pětkou to nekončí, šestá série bude

Pětkou to nekončí, šestá série bude

David Nevins, prezident stanice Showtime dnes bleskově oznámil své nadšení nad tím, jak skvěle si vedou jejich seriály – nejnovější House of Lies, zajíždějící se Shameless a samozřejmě náš oblíbený veterán Californication. Všechny tři seriály navíc dnes dostaly potvrzeno, že se s nimi určitě ještě počítá.

House of Lies bude mít 2. sérii, Shameless 3. sérii a na životní patálie Hanka Moodyho se můžeme těšit i napřesrok v sérii šesté. Dobré zprávy, špatné zprávy? Jak se váš vztah ke Californication za ty čtyři a kus série změnil?

0 0
1.2.2012

Zdroj: Showtime

Diskuze /10

Effect

Seriál mám dost rád a pátá sérka se rozjíždí výborně, takže zatím nevidím jedinej důvod k tomu, aby se nejelo dál ;)

1.2.2012 | 19:56:40
Mattas

Tak vidíš to Hurley, tím nám varianta Bé z páté řady odpadá =))

1.2.2012 | 20:01:05
dAw3

Já nevim, mě ta 5. řada zatim nějak moc nezaujala, už se to strašně všechno opakuje, nevim co chtěj zase vymýšlet do další řady.

1.2.2012 | 21:14:33
Scofield

nevim co se na 5. sérii rozjíždí výborně když se tam ještě nic podstatnýho ale fakt vůbec nic nestalo je to už takový klišé pořád stejný furt řeči o sexu chtě+lo by to nějakou dobrou zápletku jinak jak mam tenhle seriál rád nevidim to jako moc dobrej nápad tu 6. sérii…

1.2.2012 | 21:42:15
Gravelark

přecejen má californication jen 13 dílů na sérii, takže tam toho není moc co rozjet. 0504 by mohl být jeden z těch posledních takhle pervrezně trapně vtipných a už by to mohlo někam směřovat. na závěr pětky jeden pořádný wtf moment, který by naznačil co s hankem a šestou sérii to dotáhnout precizně do konce… a californication zůstane legendárním seriálem :).

1.2.2012 | 22:17:45
Effect

Tím, že se to výborně rozjíždí, jsem samozřejmě nemyslel žádnou zápletku, ale to, že to má dle mého názoru stále vysokou kvalitu (s ohledem na to, že se jedná už o 5. sérii) ;) Nicméně určitě souhlasím, že by to chtělo nějaký posun v ději ;)

1.2.2012 | 23:01:40
Hurley

Tohohle sem se přesně bál.

Každopádně varianta Bé neodpadá. Jen se posouvá.

čestný člen redakce
2.2.2012 | 10:58:26
mfstudio

No, taky jsem se toho bál… 4.série hezky příběh uzavřela i když ne moc šťastně, tak jsem čekal, že 5.série bude poslední a definitivně dovypráví příběh o tom, jak zase všichni dají dohromady a bude konec… No, jestli to budou ještě protahovat a Hank s Karen se ještě milionkrát pohádají, seriál pomalu začne ztrácet smysl. Vypadá to ale, že sledovanost a peníze jsou pro tvůrce to hlavní.

2.2.2012 | 18:00:38
novoten

Já vím, že Duchovny se nikdy netajil tím, že vidí Hanka tak na pět, maximálně šest sezon, říkal to tak víckrát. Proto mě tenhle vývoj nepřekvapuje, obzvlášť když Californication pořád diváky táhne.

16.2.2012 | 21:22:34
fumon

Hanka mám rád, ale pátá série mi připadne, že Californication jede, ale Hank se pomalinku vytrácí do pozadí. Hlavní roli seriálu přebral Charlii a vůbec bych se nedivil, kdyby seriál jel dál i bez Moodyho.

Kdyby tvůrci chtěli, určitě něco vymyslí. Vzpomínám si na 3. sérii, která pěkně vygradovala v 8. díle, který se mi líbil zřejmě nejvíc ze všech (právě díky tomu, že to byl díl, který spojil předchozí díly série dohromady).

Dle mého by seriál mohl mít potenciál na další řady, ale muselo by se začít něco dít převratného. Dějová linka 5. série nepřichází s ničím převratně novým, co bychom už neznali. Ani ten Hank není, co býval. Že by zmoudřel na stará kolena a přestal souložit s ženskýma napotkání jako to bylo v dříve? Škoda. Nádherná Kali nám ani odhalená prsa neukáže a ono vůbec vidět záběry Hanka přímo v akci, to už je takřka zázrak.

26.3.2012 | 19:35:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama