Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Sedmá série bude!

Sedmá série bude!

Před nemalou chvílí ředitel zábavy stanice Showtime David Nevins oznámil, že 3 jejich seriály dostanou v příštím roce další prostor na nové série. A mezi těmito třemi se objevilo i Californication.

Po boku House of Lies a Shameless, které dostaly svou 3. a 4. sérii, získalo Californication již svou sérii 7. Všem třem seriálům pomohla vysoká sledovanost, která provázela jejich lednové starty. Konkrétně u Californication to bylo 3,1 milionu průměrných diváků za celý týden, což je oproti 5. sérii nárůst o 21 procent.

S Hankem Moodym se tedy setkáme i posedmé, což si může každý vykládat jinak. Někdo může tvrdit, že zvítězila forma nad obsahem, respektive kvantita nad kvalitou. Pro někoho to ale bude určitě skvělá zpráva, takže to necháme na vás: řekněte nám v komentářích, co si o tomto obnovení seriálu myslíte. Pokud vás někoho zklamalo, že spin-off s Faith nebude, dostali jste teď právě jednu pěknou náplast.

1 0
29.1.2013

Zdroj: Showtime

Diskuze /4

Hurley

http://nooooooooooooooo.com/ !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

čestný člen redakce
29.1.2013 | 23:51:34
Kafka Tamura

No, pátá série byla hodně low… za to ale šestá zatím pravým opakem. Tak jsem z této zprávy v rozpacích.

30.1.2013 | 2:53:35
upsik

Faith nemá tu osobnost nahradit Hanka Moodyho ani omylem…logický krok dát další sezonu, po tak brutálním rozjezdu …(tento seriál má ještě co říct).

30.1.2013 | 15:19:09
Adamos

Tak nevím, jsem v rozpacích.. Pátá série byla o ničem, šestá zatím nabíhá na jednu z nejlepších sérií vůbec. Jen se nechci dočkat toho aby byl můj nejoblíbenější seriál pouze peněžní důl pro televizi a jednoho dne zkrátka odezněl… Takový seriál si zaslouží velkolepou finální řadu a tato šestá by jí mohla/měla být…

30.1.2013 | 16:53:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama