Citadel (Citadela)
61/100 - 18×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

Priyanka Chopra Jonas si na práci u seriálu vychvaluje jednu věc

Priyanka Chopra Jonas si na práci u seriálu vychvaluje jednu věc

Hlavní ženská hvězda nadcházející novinky Citadel, herečka Priyanka Chopra Jonas, má na svém kontě spoustu různých rolí. Avšak až nyní po více než dvaceti letech v hereckém průmyslu se při práci na Citadele dočkala něčeho, o čem si dřív mohla nechat jen zdát.

1 0
25.4.2023

Není žádným tajemstvím, že ve filmovém průmyslu odjakživa platilo, že si muži za svou práci odnášejí více peněz než ženy. Tento trend měl dlouhého trvání a teprve až v nedávných letech se rozdíl v příjmech za stejnou práci začal snižovat. Pořád ale málokdy můžeme mluvit o přesné rovnocennosti. Hlavní ženská herečka Citadely Priyanka Chopra Jonas se ale nechala slyšet, že u Citadely tento faktor vůbec nemá své zastoupení. Je to totiž nyní poprvé, kdy za svou práci obdržela stejný výdělek jako její mužský herecký kolega v hlavní roli, v případě Citadely tedy stejně jako Richard Madden.

V zábavním průmyslu pracuji již 22 let. Natočila jsem více než 70 filmů a dva televizní seriály. Když jsem pracovala na Citadele, byla jsem poprvé za oněch 22 let placena stejně jako můj mužský herecký kolega.

(Priyanka Chopra Jonas vůbec poprvé obdržela stejný plat jako její herecký kolega. Foto: Amazon)

Herečka na toto téma hovořila s ředitelkou Amazon Studious Jennifer Salke a obě prozradily, že částečně k tomuto faktoru přispělo to, že ve vedení studia rovněž stojí žena. Salke také prozradila, že chce do studia přijmout více ženských tvůrkyní obsahu, aby streamovací službě poskytly svůj hlas.

Zdroj: Deadline

Souhlasíte s herečkou, že je správné, aby ženy i muži dostávali na stejných pozicích rovnocennou odměnu?

Diskuze /4

Lex Luthor

money money money, ale proč ne jsem pro, aby muži a ženy dostávali stejně a to jsem si naivně myslel, že je to v hollywoodu samozřejmost.

#3 iNstinkt-
26.4.2023 | 6:28:49
iNstinkt-

#1 Lex Luthor: Co by na tom mělo být za samozřejmost? Herci jsou placeni za to jak jsou populární a jakou mají roli. Si jako myslíš, že kdyby hlavní mužskou roli měl Brad Pitt tak by Priyanka brala stejný peníze jako on? Ani omylem měl by tak 10× víc jak ona i když oba hrají hlavní roli.

2.5.2023 | 3:58:28
Hodooor

Myslím že si dost fandí, nepovažuji ji za áčkovou dokonce ani béčkovou herečku, vlastně ani nevím v čem hrála musel jsem si to vyhledat a drtivou většinu vůbec neznám točila hlavně v bollywoodu :/ Možná je ještě k tomu ten typ co jen dělá hereckému kolegovi hezké křoví to se pak nemůže divit.

A když teda poukazuje na údajnou příjmovou nerovnost, že taky nezmíní opak https://www.novinky.cz/…uzi-40041014 je prostě ukázkový pokrytec rovnost jen tam kde se jí to hodí :D

16.5.2023 | 0:19:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama