Clarice
68/100 - 8×

Clarice

Seriál se odehrává v roce 1993, tedy rok po událostech z filmu Mlčení jehňátek. Seriál vypráví nevyřčený příběh Clarice Starling, která se vrací zpět do terénu.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | CBS | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Rebecca Breeds (Clarice Starlingová), Devyn A. Tyler (Ardelia Mappová), Lucca De Oliveira (Tomas Esquivel), Michael Cudlitz (Paul Krendler), Nick Sandow (Murray Clarke), Kal Penn (Shaan Tripathi), Marnee Carpenter (Catherine Martinová), Jayne Atkinson (Ruth Martinová), Shawn Doyle (Terapeut Clarice), Kris Holden-Ried (Karl Wellig), David Hewlett (Anthony Herman), Natalie Brown (Marilyn Felkerová)


Ruth Martinová

Ruth Martinová

Matka Catherine Martinové, která věří ve schopnosti Clarice a chce aby se co nejdříve vrátila do aktivní služby dostala vraha, který vraždí podobně jako Buffalo Bill.

Sezóny 1
2021 - 2021

Mocná žena, která má ve svých rukách všechno a zároveň nic. Bojuje s mocnými muži o to, aby si vybojovala u FBI jednotku ViCAP která se specializuje na vyšetřování případů podobného ražení jaké bylo její dcery. Na poli politiky vítězí.

Avšak doma prohrává. Boj s dcerou, kterou by chtěla opět mít zpátky doma zdravou a veselou se zdá téměř marný. Snaží se ji všemožnými způsoby dostat z pokoje, ale nedaří se jí to.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama