Cloak and Dagger
0/100 - 0×

Cloak and Dagger(Marvel's Cloak and Dagger)

Mladíci Tandy Bowen a Tyrone Johnson zjistí, že mají superschopnosti, které ihned začnou využívat. Vystupují pod přezdívkami Cloak a Dagger, kde Cloak umí obalovat své nepřátele, které pak pozře, a kde Dagger umí vystřelovat světelné dýky.

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Freeform | 43 minut


Jak to vypadá se seriály Cloak and Dagger a Runaways?

Jak to vypadá se seriály Cloak and Dagger a Runaways?

Okolo nadcházejících Marvel seriálů je plno tajností. Marvel však oficiálně zveřejnil seznam herců, kteří se v seriálech o mladých hrdinech objeví. Kdo si tedy zahraje dvojici ovládající světlo a temnotu a skupinu mladých lidí, jejichž rodiče nejsou zrovna dobráci


7 1
6.2.2017

Již nějakou dobu se počítá s tím, že Marvel uvede na scénu nové seriály zaměřené na pubertální hrdiny. Seriál Cloak and Dagger měl vyjít již letos, ale premiéra se patrně odsunula kvůli podzimním Inhumans. Na oficiálních stránkách Marvelu se objevila zpráva, že se našli herci pro titulní role. Původně se spekulovalo, že by si dvojici zastupující světlo a temnotu mohli zahrát Noah Gray-Cabey a Debby Ryan, ale tvůrci nakonec zvolili Olivii Holt a Aubreyho Josepha.

Pilotní epizodu by měla zrežírovat Gina Prince-Bythewood, režisérka filmů Beyond the lights nebo Tajný život včel.


Dagger AKA Tandy Bowenová je dívka, která dokáže emitovat světelné dýky. Když byla malá, musela sledovat, jak její rodinu zabila strašlivá bouře, což zničilo její život. Nečekané setkání s chlapcem jménem Tyrone ji však zanese do nové etapy jejího života.

Cloak AKA Tyrone Johnson nechtěl v životě nic jiného, než dokázat, že nemá strach. Když je mu však sebráno vše, co mu bylo blízké, život Tyrona naučí bát se. Když je Tyron starší, je uzavřený sám do sebe. Setkání s dívkou jménem Tandy mu však úplně změní život. Cloak na rozdíl od Dagger ovládá temnotu a své přátele i nepřátele do ní dovede uzavřít.

(Zleva: Cloak, Dagger, Gert, Nico, Alex, Chase, Karolina a Molly)

Druhým seriálem o mladých hrdinech je Runaways, který vydá stanice Hulu. I u Runaways zveřejnil Marvel seznam herců, kteří v seriálu vystoupí. Tento seriál chtěl na scénu původně přivést už Joss Whedon, režisér Avengers, ale tenkrát mu to studio nedovolilo.

Alexe Wildera si zahraje Rhenzy Feliz. Alex je nerd, který hraje videohry, ale zároveň chce sjednotit své přátele.

Roli Nico Minoru dostala Lyrica Okano. Nico je tvrdá, inteligentní, nezávislá a chová v sobě pocit úzkosti.Drží si odstup od svých vrstevníků i rodiny, ale co doopravdy potřebuje, je si s někým promluvit. S její matkou jsme se již setkali, a to ve filmu Doctor Strange. Pokud se tvůrci seriálu dobře chopí, může nás čekat menší crossover.

Virginia Gardner se nám představí jako kráska Karolina Dean, jenž se schovává za profesionálně vyběleným úsměvem. Karolina prožívá nově nalezenou touhu objevovat svou identitu a sledovat své vlastní touhy.

V roli Gert Yorkes se objeví Ariela Barer. Gert je brýlatá dívka s fialovými vlasy, která si hraje na drzou bojovnici za spravedlnost, čímž maskuje své pravé pocity.

Gregg Sulkin bude hrát Chase Steina, jenž je skvělým vynálezcem, který bohužel žije ve stínu svého úspěšného otce.

Nakonec tu máme herečku jménem Allegra Acosta, která si zahraje Molly Hernandezovou, nejmladší a nejnevinnější členku týmu. V komiksech se hrdinka jmenuje Molly Heyes, ale v seriálu její jméno změnili, aby více odpovídalo hereččiným rodinným kořenům.

S týmem a především Gert a Chasem se také pojí dinosaurus jménem Old Lace, o kterém tvůrci zatím nic neřekli. Na tuto kultovní postavu by se ale vykašlat neměli, a tak se jej patrně dočkáme.

Jste s výběrem herců spokojeni nebo máte obavy? Jak moc budou podle vás seriály propojeny se zbytkem univerza?

FOTO: Marvel

Diskuze /2

AuroN

Bude to teen multi-kulty nuda. Propojení s filmy nulové. Marvel to v televizi prostě neumí. Viz. Agenti. Šance by byla, kdyby to šlo přes Netflix. Tam skutečně je opravdu vidět kvalita.

#2 Degas10
6.2.2017 | 13:11:45
Degas10

#1 AuroN: Zabij se.

8.2.2017 | 13:34:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!