Cobra Kai
97/100 - 36×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984 a sledujeme v něm Johnnyho Lawrence, který se znovu rozhodne otevřít Cobra Kai. To znervózňuje jeho starého soka Daniela LaRussa.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso),


Tvůrci Cobra Kai přemýšlí nad spin-offem

Tvůrci Cobra Kai přemýšlí nad spin-offem

Seriálový svět má jedno jasné pravidlo. Pokud je něco úspěšné, musí to získat minimálně jeden spin-off. Právě o něm přemýšlí tvůrci seriálu Cobra Kai.

2 0
13.1.2021

Svůj vlastní spin-off má téměř každý úspěšný seriál poslední doby. Například The Walking Dead má již dokonce dva. Právě na tomto projektu si můžeme ukázat, že ne každý spin-off může být dobrý. Zatímco Fear the Walking Dead se řadí mezi ty zdařilejší, tak druhý seriál s názvem The Walking Dead: World Beyond je spíše propadákem. Právě nad spin-offem přemýšlí tvůrci seriálu Cobra Kai, což prozradil Hayden Schlossberg.

Seriál se přesunul od třetí řady na Netflix, kde se mu tak otevírají vrátka pro další expanzi příběhu a to je všem jasné. Seriál již před začátkem třetí řady získal objednávku na čtvrtou řadu, takže důvěru tvůrci od Netflixu rozhodně mají. Nyní všichni aktivně pracují na čtvrté řadě, pro kterou mají téměř všechny epizody napsané.


Cobra Kai by se mohlo dočkat spin-offu.

Spin-off je tedy spíše ve fázi přání a myšlenek. Více se do všeho všichni ponoří pravděpodobně až po dopsání čtvrté řady. Pokud by došlo na nový seriál ze světa Cobra Kai, tak prioritou bude zachování kvality.

Nový seriál by se mohl podrobněji věnovat postavě Johna Kreese, zvláště pak jeho minulosti, kde zůstává řada nevyřčených příběhů.

Chtěli byste spin-off k seriálu Cobra Kai?

Foto: Netflix

Diskuze /4

Roy

O kom, o čem?

13.1.2021 | 22:45:39
Janis46

Už Cobra Kai je spin-off ke Karate Kidovi, takže chtějí dělat spin-off na spin-off?

#4 AbrahamCZ
14.1.2021 | 0:14:02
percival2

Mi se líbí, že původně placatý příběh Johna Kreese dostává tím Vietnamem hloubku. Možná by tak mohli zpracovat i některé další postavy, u kterých nevíme, co je vede k některým twistům.

14.1.2021 | 10:25:44
AbrahamCZ

#2 Janis46: Cobra Kai není spin-off, ale sequel :)

15.1.2021 | 2:05:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama