Constantine Constantine a Arrow: první pohled a rozhovor o příchodu Hellblazera

Constantine a Arrow: první pohled a rozhovor o příchodu Hellblazera

Constantine a Arrow: první pohled a rozhovor o příchodu Hellblazera

Již 5. listopadu se střetnou John Constantine a Green Arrow v páté epizodě seriálu Arrow nazvané Haunted, aby čelili zlu z Lazarovy studny. Co je spojuje, a jakou roli Constantine v seriálu sehraje, prozrazuje Matt Ryan v souvislosti se zveřejněním první fotografie z návratu mistra temných umění.

32 0
23.10.2015
TheDarkKnight

Neřekl bych, že jsou přátelé, tvrdí Ryan

Již před časem byl zveřejněn popis epizody Haunted, v níž se střetne superhrdina Green Arrow v podání Stephena Amella a John Constantine v podání Matta Ryana. Právě ten prozradil v nejnovějším rozhovoru pro TV Guide nové a podrobnější informace o tom, za jakých okolností se mistr temných umění v seriálu objeví, a jaký je (a bude) vztah mezi ním a zeleným lučištníkem.

"Aby mě získali, pohnuli nebem a zemí. Od prvního září jsem začínal v New Yorku zkoušet divadelní představení s Keirou Knightley. A původně bych byl kvůli svému harmonogramu v době natáčení epizody nedostupný. Ale všichni dali hlavy dohromady a vše zpřeházeli tak, abych mohl natáčet.


Nemohu o tom moc prozradit. Již se v minulosti setkali [Constantine a Arrow]… Neřekl bych, že jsou přátelé. Spíše jsou to známí, kteří společně něco prožili. John mu [Oliverovi] dluží.

John ví, že existují světy mimo ten náš. Je zvyklý se s nimi denně potýkat. Takže zavést ho mezi lidi, kteří se s ničím podobným nikdy nesetkali, je zkrátka úchvatné. A John je mimo jiné namyšlený zabedněnec, takže jsou jím lehce vyvedeni z míry. Však víte, on je chlápek, co by podal ruku ďáblu. Takže tu máte namyšleného, pršiplášť nosícího, týpka… a Olivera Queena. Je to báječné!"

ČTĚTE TAKÉ: Constantine a Arrow: Z hororu do pohádky 

Newcastle opět na scéně?

Přestože toho Matt Ryan nemohl příliš prozradit, zmínil ve svém vyjádření jeden velmi důležitý fakt. A to ten, že se John Constantine a Oliver Queen v minulosti již setkali a John mu dluží laskavost. Vzhledem k tomu, že má Oliver ve flashbacích na starost na Lian Yu (ostrov, na němž Oliver ztroskotal) infiltrovat pěstitele opia, můžeme předpokládat, že budou tvůrci následovat vzorec z předchozí řady a na epizodu se kvůli nové postavě odkloní od každoepizodních retrospektivních záběrů k příběhu věnovanému Constantinovi.

Nabízí se tak nespočet variant, kde by se mohli John a Oliver setkat. Vezmeme-li ale v potaz seriál Constantine, který se nyní stal součástí Arrowova vesmíru, nabízí se nám jedna prostá odpověď – Newcastle. O tom hovořil John v minulosti nejednou a i v komiksech je tento příběh pro tuto postavu zásadní. Pro nás je v současné době důležité pouze uvést jeden z faktů, jenž byl dříve zmíněn: Constantine byl v Newcastleu s několika přáteli, kteří jej obdivovali a pomáhali mu. Je tedy možné, že jedním z nerozvážných mladíků, kteří s Johnem dříve vymítali ďábly, byl i Oliver Queen (před tím, než ztroskotal na ostrově). Mohl dokonce Constantinovi zachránit život, ale tak zároveň zatratit Astru. Tím by se mimo jiné vysvětloval i fakt, proč Matt Ryan mluvil Arrowovi s jistým odstupem a uvedl, že „… jsou to známí, kteří společně něco prožili. John mu [Oliverovi] dluží.“

ČTĚTE TAKÉ: Novinky o Constantinově návratu První pohled na Constantina v seriálu Arrow 

Foto: NBC, DC Comics

Diskuze /7

risha03

Na ten díl se už nemůžu dočkat… vážně, Constantin je senzační :)

24.10.2015 | 14:24:49
rozarka

Tak je to jasné – zemře Sára zase :D Pak přijde Constantine a v Lazarus Pit ji oživí (znova) a ten z ní dostane zlo :D https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/…351713_n.jpg?…

#6 Perpentach
26.10.2015 | 13:35:23
armunder

Co z toho udělali :O pokračování konstantina jak může zaútočit zlo z Lazurovi studny takže v seriálu budou démoni ? OMG doufám že to nezkazí!

26.10.2015 | 15:52:16
Libca3X

Podle mě Oliver byl s Constantinem chlastat na nějaké párty :D https://www.youtube.com/watch?…

#5 azazel
27.10.2015 | 0:50:11
azazel

#4 Libca3X: to je o tom jak jeho partak ziskal 47(myslim) zivotu…

2.11.2015 | 10:19:50
Perpentach

#2 rozarka: pochybuju. nezničila náhodou Nyssa Lazarus Pit po oživení Sáry?

5.11.2015 | 9:33:22
Erika88

Wooow. Miluju toho herce. :D Něčím mě očaroval. A jelikož jsem kuřačka, musela jsem si koupit ten zapík :)http://www.originalzfilmu.cz/hledat?… musím říct, že je fakt super! Jak seriál, tak ten zapalovač

15.5.2017 | 18:18:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

SHRNUTÍ

Ohlédnutí za finálem Constantina

Ohlédnutí za finálem Constantina

Možná poslední epizoda první série, možná poslední epizoda vůbec. Tak či tak v následují­cích měsících Johna Constantina vídat nebu­deme. Můžeme se tedy alespoň ohlé­dnout za první sérií a jejím koncem.

Arrow a Constantine spojili síly


Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Constantine a Bažináč

Kam se vrostl Bažináč? Aneb z čeho čerpal seriálový Constantine

Kam se vrostl Bažináč? Aneb z čeho čerpal seriálový Constantine

První řada Constantina skončila sice již před dobou, ale zanechala za sebou mnoho otázek ohledně toho, kam se měl seriál ubírat v druhé řadě, kdo stál za vším zlem, a jak mělo vše skončit. Na všechny tyto otázky odpovídá komiksová předloha. Tou však kupodivu není série Hellblazer.

Reklama

HLÍDEJTE SI NÁS