Continuum Hugh Dillon jako záhadný pan Escher

Hugh Dillon jako záhadný pan Escher

Hugh Dillon jako záhadný pan Escher

V epizodě S02E06 Second Truths se k nám přidal nový herec Hugh Dillon. Obsadil roli záhadného Eschra. Pojďme si představit tohoto herce i tuto postavu.


1 0
11.6.2013

Pan Escher

Pan Escher je hlavou Piron Corporation, což je jedna z nejlepších společností budoucnosti. Cestoval zpět časem, aby zajistil správný chod firmy. Vypadá to, že chce zapustit kořeny dřív v čase.

První zmínka o panu Escherovy je v epizodě S01E10 End Times, když Jason říká, že Escher je lupič a cestovatel v čase na volné noze. Pak Escher shodou okolností potvrzuje Kiere její krytí v sekci 6.


První scéna s Escherem nám byla odhalena na konci epizody S02E06 Second Truths . Bývalý inspektor Dillon přivedl Kieru do budovy Pironu. Spojitost Eschera a inspektora Dillona nám zatím nebyla odhalena.

Závěrečnou scénu z 2×06 si můžete pustit níže (začátek v 1:00):

Thumbnail Play icon

Hugh Dillon

Tento padesátiletý kanadský herec, pro seriálové fanoušky známý z Flashpointu. Současně s Continuuem se objevil také v The Killing. Hugh se nezaměřuje jenom na herectví. Několikrát si vyzkoušel i pozici výkonného producenta.

Hugh, 25. května tweetnul, že je na natáčení Continuua s Kierou, Alecem a inspektorem. Přidal také fotku s výhledem z budovy Pirona.

  • BLIkWvJCcAEMtvX-966ac0517d4cb423482409ca5f0d4bee.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E06: Final Hour

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze:

  • HDTV.x264-KILLERS

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Reklama

Jak funguje cestování časem?

3 teorie cestování časem

3 teorie cestování časem

Zajímalo vás někdy, jak probíhá cestování časem? Ve filmech a knihách existuje mnoho teorií o cestování v čase. My se vám pokusíme objasnit princip „tří základních“.

Nejoblíbenější postavy