Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.
Tvůrce Da Vinci´s Demons přirovnává hlavního hrdinu k superhrdinům

V sobotní diskuzi o novém seriálu stanice Starz se tvůrce David S. Goyer nechal slyšet, že jeho dosavadní nevelké zkušenosti s historickými tématy nebyly překážkou a že obsah seriálu bude z 80 – 85 % historicky přesný.
K názoru, že přechod od komixových hrdinů k historii mohl ovlivnit výslednou stylizaci seriálu (protože podle trailerů seriál vypadá opravdu nečekaně akčně), Goyer prohlásil, že Batman a Da Vinci mají překvapivě mnoho společného. „Na oba měli značný vliv jejich otcové a strašlivé zážitky z uvěznění v jeskyni.“ Da Vinci prý navíc nevynikal jen jako umělec a průkopník mnoha vědeckých odvětví, ale i jako výborný jezdec a šermíř.
Dále uvedl, že tvůrci nakonec ani nebyli nuceni skutečnost příliš přikrášlovat, protože „(da Vinci) měl opravdu neuvěřitelný život“. Udělat z něj superhrdinu tak tedy nebylo příliš těžké, protože „byl sám o sobě celkem superhrdinský“. Sám však přiznává, že ačkoli jeho přístup byl stejný jako v případě Batmana, práce na seriálu vyžadovala mnoho hodin bádání v historických pramenech.
Diváci také často diskutují o da Vinciho sexuální orientaci, respektive jak toto bude v seriálu prezentováno. Ze zatím uveřejněných trailerů totiž vyplývá, že byl spíš na ženy. Historici se však dohadují, že da Vinci choval jistou náklonnost i k mužům, především ke svému žáku jménem Salai. Jak jinak si vysvětlit, že opakovaně promíjel, že ho Salai okrádal a vůbec vyváděl všelijaké nezvedenosti… Představitel hlavního hrdiny Tom Riley se k tomu vyjádřil tak, že tvůrci určitě nemají v úmyslu vyvracet jakékoli zvěsti o da Vincim. „Byl to muž, kterého nelze jednoduše zaškatulkovat,“ řekl a dodal, že si myslí, že diváci budou se seriálem spokojeni.
Na závěr asi nejdůležitější informace: Premiéra Da Vinci´s Demons je plánována na pátek 12. dubna.
Edna potřebuje vaši pomoc
Konec Da Vinci's Demons
Reklama
Nejlepší epizody
Citace ze seriálu

Nejoblíbenější postavy
Narozeniny herců
-
Akin Gazi
15.10.1981 | 15.10.2023 -
Hera Hilmar
30.10.1988 | 30.10.2023 -
Jeany Spark
7.11.1982 | 7.11.2023 -
Alexander Siddig
21.11.1965 | 21.11.2023 -
Paul Rhys
19.12.1963 | 19.12.2023
Hlídejte si nás
Napište nám
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Diskuze /0