Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci

Mladý génius, který obětuje vše pro Florencii a své milované.

Sezóny 3
2013 - 2015

Leonardo da Vinci je génius, hladovějící po vědomostech, ale frustrován tím, že nenašel své pravé poslání. Nakonec se z něj stane nejznámější umělec všech časů, někteří dokonce říkají, že je druhou nejznámější osobou po Ježíši. V seriálu jej poznáváme jako odpadlíka, levobočka, který vyrostl jako venkovan.

Když jeho genialita vyplave na povrch, tak to má i zničující část a to jak pro něj, tak i pro svět. Jako levoboček touží po legitimnosti. Je pronásledován absencí své matky a záhadnými okolnostmi jejího zmizení. Dotčený svým otcem Pierem da Vincim, který jím pohrdá, hledá náhradního otce v Andrea del Verrocchio a Al-Rahimovi.


Leonardo je vzdělaný, ale ještě není moudrý. Přijde na to, že osobní oběť je důležitá pro lepší dobro a učiní tak oběť pro Florencii a ty, které miluje.

Jeho životní láskou se stane Lucrezia Donati, krásná a okouzlující milenka Lorenza Medicejského. Leonardo však ještě netuší, do jakých problémů se kvůli ní dostane.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaVerr

one word: genius

15.3.2019 | 16:23:49
hafacek

genialne obsazene n4

6.8.2018 | 22:29:42
adelaides

Ja mam pro ta rozervana genialni stvoreni proste slabost…

16.11.2015 | 19:48:40
Kothy

borec

21.5.2014 | 16:26:18
KevSpa

Osvícenec, rebel, génius, prostě borec každým coulem. :-)

webmaster, korektor
14.4.2013 | 12:48:00

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás