Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 246×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Vanessa Moschella

Vanessa Moschella

Mladá a krásná dívka z Florencie.

Sezóny 3
2013 - 2015

Vanessa Moschella původně sloužila v klášteře, kde žila pobožný život. Leonardo tohle nerad viděl, proto Vanesse pomohl utéci z kláštera. Ta se brzy začala živit jako barmanka a modelka (v tomhle smyslu pracovala jako model pro umělce).

Díky Leonardovi se Vanessa seznámila s Nicem a Zoroasterem. Především se začala líbit Nicovi, který se do ní svým způsobem zamiloval.

Vanessa je milá, krásná a mladá dívka, která má chytrou a chladnou hlavu. Žije jako prostý člověk, který by si nedokázal představit život v místní smetánce.

Ve Florencii se pozná s Giulianem Medicejským, do kterého se ihned zakouká. Později se Giuliano s Vanessou opět setká, proto toho patřičně využijí, a vyspí se spolu. Vanessa následně otěhotní a možná na svět přivede dědice rodu Medici.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Porodila Giulianova syna.

18.6.2014 | 23:53:40

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama