Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Vanessa Moschella

Vanessa Moschella

Vanessa Moschella

Mladá a krásná dívka z Florencie.

Sezóny 3
2013 - 2015

Vanessa Moschella původně sloužila v klášteře, kde žila pobožný život. Leonardo tohle nerad viděl, proto Vanesse pomohl utéci z kláštera. Ta se brzy začala živit jako barmanka a modelka (v tomhle smyslu pracovala jako model pro umělce).

Díky Leonardovi se Vanessa seznámila s Nicem a Zoroasterem. Především se začala líbit Nicovi, který se do ní svým způsobem zamiloval.


Vanessa je milá, krásná a mladá dívka, která má chytrou a chladnou hlavu. Žije jako prostý člověk, který by si nedokázal představit život v místní smetánce.

Ve Florencii se pozná s Giulianem Medicejským, do kterého se ihned zakouká. Později se Giuliano s Vanessou opět setká, proto toho patřičně využijí, a vyspí se spolu. Vanessa následně otěhotní a možná na svět přivede dědice rodu Medici.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Porodila Giulianova syna.

18.6.2014 | 23:53:40

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás