Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Amerigo Vespucci

Amerigo Vespucci

Amerigo Vespucci

Italský překupník.

Sezóny 1
2014 - 2014

Amerigo Vespucci je italský dodavatel kuriozit a překupník velmi lukrativního a exotického zboží. Vždy jej zajímá výdělek, i když trochu riskuje. Již dlouho dobu se zná se Zoroasterem.

Když za ním přijde Leonardo s nabídkou cesty do neznámé země, nabídka jej zaujme a nakonec ji přijme. Tuto příležitost bere jako jednorázovku, ale to ještě netuší, že neznámá země po něm bude pojmenována.


S Leonardem a Zoroasterem zažije spoustu dobrodružství, bohužel si jej na obrazovce moc neužijeme. Amerigo svým chování připomíná vychytralého vtipálka, který nebere nic vážně. Někdy dokáže být pěkný protiva, kterého musí někdo srovnat. Leo je jím poměrně uchvácen, to stejné si o Leovi myslí i Amerigo.

Zároveň se nesmí opomenout Amerigovo riskování. Jde sice do různých akcí, v nich se však drží stranou, aby to raději schytali ostatní, než on.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás