Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 246×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Niccolò Machiavelli

Niccolò Machiavelli

Leonardův a Zoroasterův věrný přítel.

Sezóny 3
2013 - 2015

Niccolò Machiavelli, kterému každý říká Nico, je mladý génius a věrný přítel Leonarda da Vinciho a Zoroastera. Nico Leonardovi ve všem věří, a tak je ochotný se podílet na jeho pokusech.

Když Nico není po boku Leonarda, tak je se svým kamarádem Zoroasterem. Oba dva vědí, kým je Leonardo a jak jeho cesta může být nebezpečná, ale tak i tak jej následují.

Nico je ještě mladý, ale už v tak nízkém věku ukazuje, že dokáže udržet chladnou hlavu a mít rozumná rozhodnutí. Leonarda následuje všude, kam se rozhodne jít. Později se dostává do potyčky s hrabětem Riariem, kterého začne nenávidět.

V seriálu bylo několik náznaků, kdy jsme mohli vidět, jak je Nico vyspělý. Jeho mládí je sice plné dobrodružství, ale právě až budoucnost ho proslaví.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Sem netušil,že to je mladý MACHIAVELLI o to je to zajímavější :D

28.4.2014 | 8:45:43

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama