Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Niccolò Machiavelli

Niccolò Machiavelli

Niccolò Machiavelli

Leonardův a Zoroasterův věrný přítel.

Sezóny 3
2013 - 2015

Niccolò Machiavelli, kterému každý říká Nico, je mladý génius a věrný přítel Leonarda da Vinciho a Zoroastera. Nico Leonardovi ve všem věří, a tak je ochotný se podílet na jeho pokusech.

Když Nico není po boku Leonarda, tak je se svým kamarádem Zoroasterem. Oba dva vědí, kým je Leonardo a jak jeho cesta může být nebezpečná, ale tak i tak jej následují.


Nico je ještě mladý, ale už v tak nízkém věku ukazuje, že dokáže udržet chladnou hlavu a mít rozumná rozhodnutí. Leonarda následuje všude, kam se rozhodne jít. Později se dostává do potyčky s hrabětem Riariem, kterého začne nenávidět.

V seriálu bylo několik náznaků, kdy jsme mohli vidět, jak je Nico vyspělý. Jeho mládí je sice plné dobrodružství, ale právě až budoucnost ho proslaví.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Sem netušil,že to je mladý MACHIAVELLI o to je to zajímavější :D

28.4.2014 | 8:45:43

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás