Die Hard (Smrtonosná past) Pátá Smrtonosná past má režiséra

Pátá Smrtonosná past má režiséra

Pátá Smrtonosná past má režiséra

Trochu starší zprávička, která se těsně minula s naší poslední aktualizací. Jako naschvál ale přitom obsahuje dosti podstatnou informaci – a sice jméno režiséra páté Smrtonosné pasti. A jak že to jméno zní?

0 0
19.5.2011

Už nějakou dobu víme, kdo bude k pátému dílu ze série Smrtonosných pastí psát scénář a jakých se v něm možná dočkáme padouchů. Nyní už bylo navíc definitivně potvrzeno i to, kdo bude celý film režírovat. V tom je velké překvapení zejména to, že na režisérskou stoličku nakonec neusedne opět Len Wiseman, režisér čtvrtého dílu, právě kterého si Bruce Willis do této pozice tak hýčkal.

Nakonec ho tak nahradí padesátiletý Izraelec Noam Murro, jenž má na kontě zatím pouze jednu tři roky starou miramaxovku Samotář (Smart People) a vedle páté Pasti plánuje již na rok 2011 drama s názvem Hateship, Friendship, Courtship.


Už na první pohled má tak Murro ještě nižší předpoklady k úspěchu než před čtyřmi lety Wiseman, ze kterého se ale přitom nakonec vyklubalo veliké překvapení. Murro byl doteď velmi úspěšný sice spíše v oblasti režie reklam, je to ale zároveň také právě on, kdo má na svědomí velmi populární hraný trailer ke hře Halo Reach.

Pátá Smrtonosná past má mít premiéru v roce 2012. Zatím tak připomínám například jen to, že stanice Prima Cool bude právě dnes, 19. května ve 22:00 vysílat třetí díl ze série.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Reklama

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti