Dig (Ztracená archa)
86/100 - 43×

Dig(Ztracená archa)

Agent FBI Peter Connelly vyšetřuje záhadnou smrt mladé archeoložky v Jeruzalémě. Při svém pátrání ale zjistí, že je na stopě spiknutí, které má po dvou tisících letech změnit běh dějin.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 42 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Jason Isaacs (Peter Connelly), Anne Heche (Lynn Monahan), Ori Pfeffer (Golan Cohen), Guy Selnik (Avram), Alison Sudol (Emma Wilson), Richard E. Grant (Ian Margrove), Lauren Ambrose (Debbie Morgan), David Costabile (Tad Billingham), Zen McGrath (Josh), Omar Metwally (Jusef Chálid), Angela Bettis (Faye), Regina Taylor (Ruth Ridell)

S01E07: Trust No One

S01E07: Trust No One

Po překvapivém obratu v Emmině případu se Peter s Golanem pouštějí do dalšího pátrání. Velvyslankyně mezitím tlačí na Lynn, aby Petera co nejdříve našla a dostala pryč ze země. V Novém Mexiku musí Debbie provést nebezpečnou výměnu s Tadem Billinghamem a rabín Lev se s novým kolegou pouští do práce v podzemních tunelech, aby mohl dokončit své poslání.

sk
16.4.2015
1 080 000
41 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Na mě až moc nesmyslností (Josh v obchodě si odejde jen s nevermind a nikdo po tom nijak víc nepátrá, nebo ta jakoby zabitá (Emma?) žije v kobce, má tam kýbl, ze kterého jedla, ale nemá tam nic na výkaly? Wtf?). Ale až na tyto věci mimo jiné a zabití Charlieho (y). Jsem zvědavá na další vyvinutí s Lynn, taky by mě zajímalo, jestli ta ambasadorka je ta, co na Petera práskala, nebo to byl ještě někdo jiný.

25.6.2015 | 0:27:39

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama