Dig (Ztracená archa) S01E07: Trust No One

S01E07: Trust No One

S01E07: Trust No One

Po překvapivém obratu v Emmině případu se Peter s Golanem pouštějí do dalšího pátrání. Velvyslankyně mezitím tlačí na Lynn, aby Petera co nejdříve našla a dostala pryč ze země. V Novém Mexiku musí Debbie provést nebezpečnou výměnu s Tadem Billinghamem a rabín Lev se s novým kolegou pouští do práce v podzemních tunelech, aby mohl dokončit své poslání.

cz sk
16.4.2015
1 080 000
41 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Na mě až moc nesmyslností (Josh v obchodě si odejde jen s nevermind a nikdo po tom nijak víc nepátrá, nebo ta jakoby zabitá (Emma?) žije v kobce, má tam kýbl, ze kterého jedla, ale nemá tam nic na výkaly? Wtf?). Ale až na tyto věci mimo jiné a zabití Charlieho (y). Jsem zvědavá na další vyvinutí s Lynn, taky by mě zajímalo, jestli ta ambasadorka je ta, co na Petera práskala, nebo to byl ještě někdo jiný.

25.6.2015 | 0:27:39

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás