Dig (Ztracená archa) Peter Connelly

Peter Connelly

Peter Connelly

Agent FBI působící v Jeruzalémě, který je na stopě konspirace staré dva tisíce let.

Sezóny 1
2015 - 2015

Peter Connelly je agent FBI, kterému před nedávnem zemřela dcera, proto opustil Washington a slouží v Jeruzalémě. Tam se setká se záhadnou studentkou archeologie, která mu jeho zesnulou dceru silně připomíná. Mladá archeoložka mu ukáže vykopávky pod městem poblíž Chrámové hory, ale další ráno je nalezena mrtvá. Agent Connelly se vydává pátrat po jejím vrahovi a díky tomu se dostane na stopu spiknutí starého dva tisíce let.

Agenta Petera Connellyho ztvárnil Jason Isaacs, který si zahrál například v seriálu Awake.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

Jason. <3

webmaster, korektor
7.3.2015 | 19:42:26

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás