Dig (Ztracená archa) S01E08: Sisters of Dinah

S01E08: Sisters of Dinah

S01E08: Sisters of Dinah

Lynn se snaží zjistit, kdo na konzulátu je zapleten do spiknutí. Peter pokračuje ve svém pátrání, které jej zavede na stejné místo, kam má namířeno i Margrove. Golan mezitím sleduje sídlo rabína Leva a Debbie se v Novém Mexiku vydává na cestu pomsty.

cz sk
23.4.2015
940 000
41 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Tak to bylo jasné, že ji zabije, hned jak začala žvanit o hvězdách. :D Ale je to pech, děcko jedno zkorumpovaný. Skvělá Lynn s kamerama!

25.6.2015 | 11:05:21
Gripe

Napínavý jak kšandy!

webmaster
25.4.2015 | 23:12:21
KevSpa

No ty vole!

webmaster, korektor
25.4.2015 | 6:13:57

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás