Dig (Ztracená archa) S01E10: Armageddon Protocol

S01E10: Armageddon Protocol

S01E10: Armageddon Protocol

Peterovi už zbývá jen velmi málo času, aby zabránil „konci světa“ a odhalil tajemství kolem Emmy Wilson. Unesená Lynn se mezitím snaží dostat ze svízelné situace, aby zastavila velvyslankyni. Pastor Billingham si nemůže být jistý svou rolí a Avrama čeká životní rozhodnutí.

cz sk
7.5.2015
1 050 000
42 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
OndraHH

Mne to bavilo, zápletka zajímavá, hlavně mne dostaly ty nevšední a neokoukané lokace v Jeruzalémě.

11.4.2019 | 7:19:52
nora

úžasný seriál, napínavý až do konce, zhtla jsem to během dne celé a děkuji za skvělý zážitek. Jason Isaac hraje skvostně a mrzí mne, že jeho partáka ta potvora sejmula.

10.5.2018 | 12:05:32
Rumcajs z Raholce

Vynikajici, vecna skoda, ze to ukoncili :(

6.1.2018 | 21:01:10
SaDiablo

Konec konce byl krasny. Finale se dalo, i kdyz to nemelo takove tempo jako predesle epizody, rozhodne bylo lepsi nez prvni pulka serialu. Libilo se mi, ze vsechny pribehy nakonec zapadly do jednoho. Ale co se stalo s tou zenskou a Joshem? Material pro dalsi serii? A bude vubec? Pokud bude, tak jen kvuli Jasonovi a predstavitelce Lyn­n.

25.6.2015 | 22:26:58
Gripe

Hodně dobrý finále. Klidně by mohla být další série, vrátka si nechali otevřená :)

webmaster
8.5.2015 | 10:49:36

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás