Dig (Ztracená archa)
86/100 - 43×

Dig(Ztracená archa)

Agent FBI Peter Connelly vyšetřuje záhadnou smrt mladé archeoložky v Jeruzalémě. Při svém pátrání ale zjistí, že je na stopě spiknutí, které má po dvou tisících letech změnit běh dějin.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 42 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Jason Isaacs (Peter Connelly), Anne Heche (Lynn Monahan), Ori Pfeffer (Golan Cohen), Guy Selnik (Avram), Alison Sudol (Emma Wilson), Richard E. Grant (Ian Margrove), Lauren Ambrose (Debbie Morgan), David Costabile (Tad Billingham), Zen McGrath (Josh), Omar Metwally (Jusef Chálid), Angela Bettis (Faye), Regina Taylor (Ruth Ridell)

S01E10: Armageddon Protocol

S01E10: Armageddon Protocol

Peterovi už zbývá jen velmi málo času, aby zabránil „konci světa“ a odhalil tajemství kolem Emmy Wilson. Unesená Lynn se mezitím snaží dostat ze svízelné situace, aby zastavila velvyslankyni. Pastor Billingham si nemůže být jistý svou rolí a Avrama čeká životní rozhodnutí.

sk
7.5.2015
1 050 000
42 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
m0rdred

Seriál jsem objevil před týdnem, když vyšely nové ripy z BluRay. Zkoukl během jednoho dne. Neuvěřitelně mě bavil. Škoda, že nedostal další sérii. Ale protože to skončilo unavřeně a původně to bylo plánováno jen jako minisérie, dalo se to čekat. V pokračování se Peter mohl přesunout do jiné lokace a řešit další záhady a třeba i s Lynn. Smrt Golana byla úplně zbytečná, když Emma stejně čekala, že se to provalí, tuhle část jsem nepochopil. Zajímalo by mě, kdo dal Peterovi na stůl spis Rebeccy. Lynn se o ní myslím nezmínil. Krásně natočeno, zajímavé lokace a pohled na Jeruzalém zase z jiného úhlu.

24.1.2021 | 14:07:26
OndraHH

Mne to bavilo, zápletka zajímavá, hlavně mne dostaly ty nevšední a neokoukané lokace v Jeruzalémě.

11.4.2019 | 7:19:52
nora

úžasný seriál, napínavý až do konce, zhtla jsem to během dne celé a děkuji za skvělý zážitek. Jason Isaac hraje skvostně a mrzí mne, že jeho partáka ta potvora sejmula.

10.5.2018 | 12:05:32
Rumcajs z Raholce

Vynikajici, vecna skoda, ze to ukoncili :(

6.1.2018 | 21:01:10
SaDiablo

Konec konce byl krasny. Finale se dalo, i kdyz to nemelo takove tempo jako predesle epizody, rozhodne bylo lepsi nez prvni pulka serialu. Libilo se mi, ze vsechny pribehy nakonec zapadly do jednoho. Ale co se stalo s tou zenskou a Joshem? Material pro dalsi serii? A bude vubec? Pokud bude, tak jen kvuli Jasonovi a predstavitelce Lyn­n.

25.6.2015 | 22:26:58
Gripe

Hodně dobrý finále. Klidně by mohla být další série, vrátka si nechali otevřená :)

překladatel
8.5.2015 | 10:49:36

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama