Dig (Ztracená archa) Avram

Avram

Avram

Chasidský mladík, jehož úkolem je chránit červené tele.

Sezóny 1
2015 - 2015

Avramovi se dvacet, je to chasidský Žid a je součástí skupiny velice silně nábožensky založených chasidských mužů, kteří jsou na tajemné misi. Avram byl poslán na vzdálenou farmu v Norsku, kde je jeho úkolem chránit vzácné červené tele, a to z důvodů, které jsou pro něj tajemstvím. Přestože má před sebou vyčerpávající úkol, je odhodlán ho splnit. Aby však mohl svému úkolu dostát, bude muset nejdříve dozrát v muže.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás