Dominion Titulky k epizodě Ouroburos

Titulky k epizodě Ouroburos

Titulky k epizodě Ouroburos

Titulky k sedmé epizodě jsou připraveny ke stažení a přinášejí vám je @LuAn, @Zero a @Lucifrid. Nezapomeňte epizodu ohodnotit a povězte nám, co říkáte na Michaelův životní vývoj.

2 0
2.8.2014

Diskuze /7

kingsizeboss

no jelikoz se mi nechtelo cekat na ednu tak sem zavital na titulky.com ....... díl sem s titlema skoukl hned rano-nevim kdy je vydali ale… timto komentem bych chtel zmrdat vsechny prekladace edny-poslední 2mesice se daj sehnat title minimalne(nejenom dominion-ale vsechny serose) o den-dva driv na jinejch strankach

#2 Petra712 #3 KevSpa #5 bri10 #6 Alibi
2.8.2014 | 17:01:32
Petra712

#1 kingsizeboss: to je možná pravda, ale někdy to jde poznat na kvalitě. Já si radši den dva počkám a užiju si titulky, které dávají smysl, než si stáhnout title od nějakého rychlíka, co nemají hlavu ani patu.

2.8.2014 | 17:18:01
KevSpa

#1 kingsizeboss: Tos je teda drsně „zmrdal“, následující týden budou „všechny překladače“ plakat a možná si i sáhnou na život.

webmaster
2.8.2014 | 17:48:50
bri10

Tak já chci poděkovat za překlad, který byl skvělý a klidně jsem si na něj počkala:D. Je s podivem, že Michaelovu minulost vytáhli až teď, je přeci jasný, že anděl v jeho postavení musí mít na rukou potoky krve, vždycky doslovně poslouchal rozkazy otce. Kdo viděl Legii jistě ví, že to, co právě teď dělá s Alexem, je taky rozkaz Boha. On už jinej nebude, je to prostě Michael, Rovný Bohu, jeho pravá ruka:D. Každopádně tenhle díl byl super.

2.8.2014 | 18:22:28
bri10

#1 kingsizeboss: Máš možnost překládat a dávat titulky rychleji, tak proč to neděláš?

2.8.2014 | 18:23:17
Alibi

#1 kingsizeboss: Až na to, že si ta rychlost nevybírá jen na kvalitě, ale i na peněžence. Také si raději počkám a ještě mi tu vycházejí vstříc, když potřebuji:).

2.8.2014 | 19:02:01
Lucifrid

Titulky vychází vždy jak to je jen možné. Ne každý titulkář je student, co má čas hned ráno k tomu sednout a jet. Někteří chodíme do práce a pak do noci u toho sedíme a nespíme :). Jiní mají děti a věnují se tomu ve volných chvílích. Ovšem všichni s nadšením a to i přes nemoc, někteří jedou až do roztrhání těla, mají můj velký obdiv :). K tomu anglické titulky vychází sem tam i večer se zpožděním, či je třeba velký zásah do časování či korekce (když překládá nějaký nováček). Už jsem se setkala i s tím, že anglické titulky nebyly moc kvalitní (neřešim špatný odposlech, to většinou 90% překladatelů hned upraví), chyběly sem tam řádky. Někteří se s tím holt pipláme, nechceme pustit něco jen tak napůl. Do toho můžou nastat technické potíže, kdy vám umírá počítač (to už potkalo i mě, ale naštěstí už mám nový :D), nebo nejde proud (jo, na vesnicích celkem běžná věc, co jsem slyšela… a občas v menších městech taky). Ale přes to všechno to myslím většina lidí dělá ráda a baví je to :). A řekla bych, že minimálně půlka titulků (možná i víc, to jen střílím od boku, nemam čas teď moc sledovat seriály) vychází ještě ten večer. A pokud náhodou mám čas v den vydání a titulky nejsou, stojí mi ve frontě další desítky seriálů, ke kterým titulky jsou. Tož tak :). A díky za veškerou podporu :).

webmaster
3.8.2014 | 1:05:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S02E13: Sine Deo Nihil

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @DoctorWho^ ,@KlárkaP a @LuAn
Korekce: @LuAn a Dark n´Twisty

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás