Downton Abbey (Panství Downton) S05E06: Episode Six

S05E06: Episode Six

S05E06: Episode Six

Podzim 1924. Vztah Roberta a Cory je napjatý. Blake začíná intrikovat a snaží se získat Mary. Edith dostává špatné zprávy a je připravena jednat. Po záhadném upozornění je Baxterová vtažena do vyšetřování Greenovy smrti. Thomasův stav se zhoršuje, kvůli čemuž odhalí pravdu Baxterové. A vzduch se začíná plnit láskou pro nejednoho člena Crawleyovy rodiny.

cz sk
26.10.2014
10 210 000
48 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

It's harder on your own. Harder to believe.
Doufám, že se Molesleymu začne blýskat na lepší časy. Štve mě jen ta nelogičnost, že přece ihned následná konverzace Anny a Batese měla být o těch dětech…?

3.12.2018 | 1:25:58

Downton Abbey (Panství Downton)
97/100 - 88×

Downton Abbey(Panství Downton)

Jaké by to bylo žít na anglickém panství v době vlády krále Jiřího V. poté, co ztroskotá loď Titanic? Nahlédněte do životů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich početného služebnictva, kteří žijí na panství Downton.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, ITV1 | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Crawleyová), Laura Carmichael (Edith Crawleyová), Jessica Brown Findlay (Sybil Crawleyová), Dan Stevens (Matthew Crawley), Penelope Wilton (Isobel Crawleyová), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Hughesová), Allen Leech (Tom Branson), Joanne Froggatt (Anna Smithová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Robinsonová)

Nepřehlédněte

Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Do premiéry filmového pokračování Downton Abbey zbývá téměř týden a pokud vás zajímá, jaké nové postavy uvidíte a zda se do filmu vrátí všechny seriálové hlavní postavy, je tento článek pro vás.

Reklama

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás