Downton Abbey (Panství Downton) S05E01: Episode One

S05E01: Episode One

S05E01: Episode One

Únor 1924. K moci se dostává Labouristická strana, což značí příchod změn. Plán na postavení válečného památníku vytvoří rozkol mezi Carsonem a Robertem s paní Hughesovou. Lokaj Jimmy se stává středem pozornosti jedné ženy. Thomas dává Baxterové ultimátum. Roberta znepokojuje Tomovo nové přátelství. Po všech tragédiích, které v poslední době Lady Mary provázely, se konečně zdá, že může znovu nalézt lásku. Domluva mezi Edith a Timem Drewem se komplikuje, když Edith dává moc najevo své city, což může mít velké následky pro celou domácnost.

cz sk
21.9.2014
10 710 000
1 hodina 7 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Downton Abbey (Panství Downton)
97/100 - 88×

Downton Abbey(Panství Downton)

Jaké by to bylo žít na anglickém panství v době vlády krále Jiřího V. poté, co ztroskotá loď Titanic? Nahlédněte do životů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich početného služebnictva, kteří žijí na panství Downton.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, ITV1 | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Crawleyová), Laura Carmichael (Edith Crawleyová), Jessica Brown Findlay (Sybil Crawleyová), Dan Stevens (Matthew Crawley), Penelope Wilton (Isobel Crawleyová), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Hughesová), Allen Leech (Tom Branson), Joanne Froggatt (Anna Smithová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Robinsonová)

Nepřehlédněte

Druhý film je oficiálně potvrzen, uvidíme ho o Vánocích

Druhý film je oficiálně potvrzen, uvidíme ho o Vánocích

Po čtyřech letech od konce seriálu se naše oblíbené postavy vrátily v celovečerním filmu, který zaznamenal velký úspěch. Už tehdy tvůrce Downtonu Julian Fellowes zmínil, že by se nebránil dalšímu filmu. A ten byl právě nyní potvrzen.

Reklama

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás