Downton Abbey (Panství Downton)
97/100 - 92×

Downton Abbey(Panství Downton)

Jaké by to bylo žít na anglickém panství v době vlády krále Jiřího V. poté, co ztroskotá loď Titanic? Nahlédněte do životů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich početného služebnictva, kteří žijí na panství Downton.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, ITV1 | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Crawleyová), Laura Carmichael (Edith Crawleyová), Jessica Brown Findlay (Sybil Crawleyová), Dan Stevens (Matthew Crawley), Penelope Wilton (Isobel Crawleyová), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Hughesová), Allen Leech (Tom Branson), Joanne Froggatt (Anna Smithová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Robinsonová)

Filmy

 • Panství Downton: Nová éra

  Panství Downton: Nová éra

  Druhé filmové pokračování, odehrávající se v roce 1928. Na Downton míří američtí filmaři, aby panství využili jako kulisy pro nový film, a část rodiny se vydává na Francouzskou riviéru, aby poodhalila tajemství z života hraběnky vdovy.

  2022
 • Panství Downton

  Panství Downton

  Filmové pokračování úspěšného seriálu Downton Abbey. Přibližně rok a půl po událostech seriálu, konkrétně v roce 1927, se rodina Crawleyova připravuje na přivítání královské návštěvy na jejich panství.

  2019

Filmová pokračování

Reklama

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama