Downton Abbey (Panství Downton)
97/100 - 92×

Downton Abbey(Panství Downton)

Jaké by to bylo žít na anglickém panství v době vlády krále Jiřího V. poté, co ztroskotá loď Titanic? Nahlédněte do životů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich početného služebnictva, kteří žijí na panství Downton.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, ITV1 | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Crawleyová), Laura Carmichael (Edith Crawleyová), Jessica Brown Findlay (Sybil Crawleyová), Dan Stevens (Matthew Crawley), Penelope Wilton (Isobel Crawleyová), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Hughesová), Allen Leech (Tom Branson), Joanne Froggatt (Anna Smithová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Robinsonová)

S05E09: A Moorland Holiday

S05E09: A Moorland Holiday

Listopad a Prosinec 1924. Nastává sezóna střílení tetřívků a proto si Rosein tchán, Lord Sinderby, najme hrad Brancaster v Northumberlandu, na který pozve rodinu Crawleyovu. Místní majordomus Stowell má pocit, že je mu křivděno a skandální tajemství může zmařit celý výlet. To však nezabrání novým překvapením, díky kterým se celá rodina více sbližuje a objeví se i pár nových tváří.

cz sk
25.12.2014
7 662 000
1 hodina 34 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kimberlly

Asi najlepšia časť!

21.4.2023 | 22:29:42
tominotomino

Jeden z nejlepších dílů.

webmaster
4.8.2019 | 19:21:56
SaDiablo

<3

3.12.2018 | 17:39:39

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filmová pokračování

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama