Downton Abbey (Panství Downton)
97/100 - 94×

Sledovat

Downton Abbey(Panství Downton)

Jaké by to bylo žít na anglickém panství v době vlády krále Jiřího V. poté, co ztroskotá loď Titanic? Nahlédněte do životů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich početného služebnictva, kteří žijí na panství Downton.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, ITV1 | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Crawleyová), Laura Carmichael (Edith Crawleyová), Jessica Brown Findlay (Sybil Crawleyová), Dan Stevens (Matthew Crawley), Penelope Wilton (Isobel Crawleyová), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Hughesová), Allen Leech (Tom Branson), Joanne Froggatt (Anna Smithová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Robinsonová)

Na panství Downton se vrátíme ještě v jednom filmu

Na panství Downton se vrátíme ještě v jednom filmu

Panství Downton ještě na svůj konec nedošlo, ale pomalu se to blíží. Bylo totiž oznámeno, že se začíná připravovat třetí film, který celou ságu zakončí. Do kin by měl dorazit v příštím roce.

4 1
21.3.2024

Jsou to již skoro dva roky, co si odbyl premiéru druhý film Panství Downton: Nová éra, který, jak už název napovídá, se vydal s obyvateli Downtonu do nové éry filmového průmylu, jelikož se na panství natáčel nový hollywoodský film. Film sice neutržil v kinech takovou sumu jako první film, ale od kritiků i fanoušků si odnesl chválu. Navíc závěr filmu docela působil i jako povedené zakončení celého Downton Abbey a fanoušci si tak mohli myslet, že to skutečně byl konec.

Nyní ale vyplynulo na povrch, že tomu tak ještě není. Herečka Imelda Staunton, která ve filmech ztvárnila postavu Maud Bagshawové, totiž včera prozradila, že se aktuálně pracuje na třetím filmu, který je zamýšlen jako skutečné zakončení ságy Downton Abbey.

(Dle Imeldy Staunton se připravuje závěrečný film Panství Downton. Foto: Focus Features)

Podle všeho by se závěrečná kapitola ze života obyvatel panství Downton měla začít natáčet letos v létě a premiéry v kinech by se pak měla dočkat v roce 2025. Tudíž by mezi druhým a třetím filmem měl být tříletý odstup, stejně jako to bylo mezi prvním a druhým filmem.

Zdroj: Deadline

Potěšila vás informace o vývoji závěrečného filmu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová pokračování

Reklama

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama