Élite (Elita)
96/100 - 58×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
8 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

8 3
4.11.2021

Letos v únoru se Elita dočkala ještě před premiérou čtvrté řady prodloužení pro pátou řadu a její natáčení bylo dokončeno v červnu. Tudíž bychom se jí mohli na Netflixu dočkat třeba začátkem roku, ale na oficiální oznámení premiéry si ještě musíme počkat. Avšak už ji nebudeme muset sledovat s obavami, jestli bude mít Elita další série nebo ne, jelikož Netflix nadělil seriálu už nyní šestou řadu.

Podle jistých zvěstí by v ní už ale neměli působit zbylí původní herci, tedy Itzan, Omar, Claudia a Georgina, kteří ztvárňují Sama, Omara, Rebeku a Cayetanu. Tyto informace však nemusí být nakonec pravdivé, protože i před čtvrtou sérií se tvrdilo, že odejdou Sam a Omar, avšak nakonec odešli Guzmán a Ander. Dále ještě uniklo na Instagramu francouzského Netflixu, že bude šestá řada pro seriál poslední. Avšak po pár dnech byla tato skutečnost odstraněna, takže těžko říct, jestli to jen byla tamní chyba nebo nechtěně zveřejnili informaci, která má být ještě držena pod pokličkou.

Kromě potvrzení šesté řady jsme se také dočkali ohlášení dalších Elitních povídek. Ty budou tři a jelikož budou s vánoční tématikou, uvidíme je na Netflixu letos o Vánocích. Ve středu 15. prosince se můžeme těšit na povídkovou sadu Phillipe, Caye & Felipe, v pondělí 20. prosince na sadu Samuel & Omar a ve čtvrtek 23. prosince na poslední sadu s názvem Patrick.

(Felipe bude novou postavou, kterou ztvární herec Àlex Monner. Foto: Netflix)

Zdroj: TVLine

Jste rádi, že tu s námi Élite pobude i šestým rokem?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E08: Separación

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Netflix naděluje Elitě osmou řadu

Netflix naděluje Elitě osmou řadu

S nadcházející sedmou sérií už můžeme o Elitě mluvit jako o nejdéle se vysílajícím španělském seriálu na Netflixu. Ale to není vše, jelikož bylo nyní oznámeno, že se seriál dočkal objednávky osmé řady, do které zavítá další z původních postav.

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama