Emergence
88/100 - 8×

Emergence

Policejní velitelka v Southoldu na Long Islandu se ujme mladé dívky, kterou nalezla na místě záhadné nehody. Záhy však zjistí, že dívka nemá ponětí, co se stalo a kdo sama je. Během vyšetřování záhady ohledně dítěte a nehody narazí na podivné výpadky elektřiny, nevysvětlitelné síly a tajemné symboly, které mají všechny spojitost s onou dívkou.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Clancy Brown (Ed Sawyer), Zabryna Guevara (Abby Frasier)


Alex Evans

Alex Evans

Join bývalý manžel a otec Mii.

Sezóny 1
2019 - 2020

Alex se před půl rokem rozvedl s Jo, se kterou společně mají dceru Miu. Dohodli se na střídavé péči, kdy je Mia převážně u Jo a jejího otce Eda, ale často bývá i u Alexe. I přes jejich rozvod stále mezi sebou udržují přátelský vztah.

Alex se pořád stará o svou rodinu, a to platí i v době, kdy Jo přivede k sobě domů mladou Piper. Zprvu je znepokojen jejím příchodem, ale postupně si k ní vybuduje vztah a začnou se poznávat. Když shledá, že je jeho rodina v nebezpečí, protože se o Piper začnou zajímat neznámí lidi, rozhodne se Alex, že bude na čas u Jo a celé rodiny spát na gauči, aby je mohl chránit. Díky jeho přítomnosti se i jeho vztah s Jo začíná opět trochu vyvíjet.


Foto: ABC

Alex je:

  • otcem Mii
  • bývalým manželem Jo

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E13: Killshot Pt. 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky: @titmanos, @tominotomino
Slovenské titulky: @dusanho

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama